Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Osiede Lumea w Warszawie

0

Na warszawskim Bemowie rozpoczęła się budowa nietypowego osiedla mieszkalnego. Za jego realizację odpowiada przedsiębiorstwo Bouygues Immobilier Polska. Osiedla Lumea charakteryzować się będzie ekologicznymi rozwiązaniami oraz sąsiedztwie przyrody i ptaków, które zamieszkają w specjalnie przygotowanych strefach. Osiedle ma być gotowe w połowie 2022 roku. Wszystkie lokale oferowane są w stanie deweloperskim.

Słowo Lumiere oznacza światło, lekkość. Właśnie takie będzie nowe warszawskie osiedle. Podświetlona elewacja, delikatne barwy, panoramiczne okna oraz minimalizm w aranżacji stworzą bardzo spójny i modny wygląd. Wśród bardzo przyjaznego dla środowiska wystroju osiedla znajdą się rośliny porastające elewacje, a także poidełka i karmniki dla ptaków. Ponadto w planach jest przygotowanie specjalnych domków dla pszczół i biedronek. Dzięki temu mieszkańcy osiedla będą mieć bliski kontakt z naturą, co sprzyjać będzie wypoczynkowi na terenie osiedla. Jednocześnie całe osiedle będzie korzystnie wpływać na środowisko.

W skład kompleksu wejdą dwa czteropiętrowe budynki mieszkalne, które powstaną przy ul. Batalionów Chłopskich. Łącznie powstanie 140 mieszkań o metrażach od 27 do 109 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie wyposażone będzie w balkon, loggie lub w przypadku nieruchomości na parterze – modny ogródek. Projekt uwzględnia też budowę parkingu zewnętrznego oraz podziemnej hali garażowej, aby każdy lokator mógł swobodnie zaparkować. Nie zabraknie także stojaków na rowery oraz ekologicznego placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców kompleksu.

Duży atutem Osiedle Lumea jest jego lokalizacja. W rejonie osiedla niebawem mają być uruchomione dwie nowe stacje metra, które zapewnią dojazd do centrum w kilkanaście minut. W pobliżu kompleksu nie brakuje też miejsc na rekreacji i wypoczynek. Spacerem dojdziemy do kortów tenisowych, Parku Górczewska czy rezerwatu przyrody Łosiowe Błota. Cena nieruchomości w atrakcyjnym osiedlu, w bardzo dogodnym miejscu, nie będzie najniższa. Szacuje się, że za metr kwartowy trzeba będzie zapłacić około 10 tys. złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *