Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Praska Moderna w Warszawie

0 181

Piękna i nowoczesna inwestycja deweloperska wzbogaci wkrótce krajobraz Warszawy. Chodzi o budynek Praska Moderna, który powstanie w miejsce pawilonu przy ulic Marcinkowskiego, Sprzecznej i Targowej. Wykonawcą obiektu o charakterze usługowo-mieszkalnym jest spółka Moderna Holding. Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Wolski Architekci. Kameralne osiedle Praska Moderna ma być gotowe już w połowie 2021 roku.

Charakterystyczny, neomodernistyczny styl budynku ma przyciągać uwagę. Prosta brała oraz jasna elewacja spójnie komponować się będzie z dwiema kamienicami, które znajdują się w tym miejscu. Budynek ma 6 kondygnacji, w tym jedną podziemną.  Wykonawca zaplanował na parterze różne lokale usługowy, a na pozostałych kondygnacjach apartamenty o podwyższonym standardzie, przede wszystkim dwupoziomowe. Łącznie powstanie ich aż 35. Najmniejsze liczyć będą niecałe 50 metrów, największe ponad 120 metrów kwadratowych. Loftowy charakter mieszkań podkreślają bardzo wysokie sufity, bo pomieszczenia mają od 350 do 512 cm wysokości.

Wszystkie apartamenty mają balkony, loggie lub przestronne tarasy. Ponadto w budynku dostępne są komórki lokatorskie, a mieszkańcy do dyspozycji mają niewielki parking przy ulicy. Wykonawca inwestycji zapewnił też mieszkańcom wygodną rowerownię, cichobieżną windę, osiedlowe patio oraz wideodomofon i całodobowy monitoring. .Mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim, ale istnieje możliwość wykończenia pod klucz, zgodnie z preferencjami przyszłego właściciela.

Dużym atutem Praskiej Moderny jest jej lokalizacja tuż obok centrum Warszawy. Rejon jest doskonalone skomunikowany z pozostałymi dzielnicami stolicy i oferuje dostęp do pełnej miejskiej infrastruktury – sklepów, szkół, restauracji, punktów medycznych. W pobliżu znajduje się też słynny Park Praski i Ogród Zoologiczny. Warto dodać, że ta część Starej Pragi podlega rewitalizacji i wiele kamienic odszykuje dawny, wyjątkowy wygląd. Inwestycja Praska Moderna inspirowana jest architekturą przedwojennej Pragi, co wpływa na koszty. Cena za metr kwartowy nieruchomości zaczyna się od 10 tysięcy złotych.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *