• Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

  Pierwsza Dzielnica w Katowicach

  Rozpoczęła się budowa wyczekiwanej przez mieszkańców Katowic inwestycji mieszkaniowej. Mowa o kompleksie Pierwsza Dzielnica w centrum miasta, który oferować będzie komfortowe mieszkania oraz różnorodne lokale usługowe. Deweloperem jest spółka TDJ Estate, projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię Medusa Group, a funkcję generalnego wykonawcy pełni firma Chemobudowa-Kraków S.A. Osiedle Pierwsza Dzielnica ma być gotowe w trzecim kwartale 2021 roku.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Alvarium w Gdyni

  Gdynia wkrótce wzbogaci się o prestiżowe osiedle. W Redłowie przy al. Zwycięstwa trwa budowa kompleksu Alvarium, które oferować będzie mieszkania klasy premium. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu morza, lasów i miejskich atrakcji sprawia, że chętnych na nowe lokale nie brakuje. Za realizację inwestycji odpowiada lokalny deweloper, spółka Semeko. Pierwsze mieszkania mają być gotowe już w połowie 2020 roku.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Vitalité w Wilanowie

  Na warszawskim Wilanowie powstaje ciekawa inwestycja mieszkaniowa o nazwie Vitalité. Realizują ją francuski deweloper Bouygues Immobilier, który zamierza wybudować cztery trzykondygnacyjne budynki o charakterze willowym. W sumie powstaną 64 mieszkania z otwartą przestrzeń i przeszkleniami. Do gotowych nieruchomości będzie można się wprowadzić w drugim kwartale 2021 roku.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

  Capital Towers w Rzeszowie

  Za kilkadziesiąt miesięcy krajobraz Rzeszowa wzbogaci wyjątkowa inwestycja Capital Towers, który składać się będzie z trzech budynków, w tym z imponującego wieżowca. Część lokali będzie pełniła funkcje mieszkalne, w pozostałych pomieszczeniach działać będą różne firmy. Dogodna lokalizacja i ciekawa koncepcja architektoniczna to największe atuty tego kompleksu. Za realizację inwestycji odpowiada przedsiębiorstwo budowlane MGroup Development.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  ST 55 w Rzeszowie

  W Rzeszowie za kilka miesięcy zostanie ukończona budowa wyjątkowej inwestycji. Chodzi o wieżowiec ST 55, który realizuje deweloper Szklane Tarasy. Budynek liczyć będzie aż 60 metrów wysokości i będzie pełnić funkcję typowo mieszkalną. Nowoczesne lokale dostępną będą na 17 piętrach i oferować będę piękne widoki na panoramę Rzeszowa.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Miasto Moje w Warszawie

  Miasto Moje to inwestycja, która ma powstać na warszawskiej Białołęce. Jej atutem ma być wszechstronność i dostępność do wszelkich udogodnień przy jednocześnie niskiej cenie. Osiedle ma powstać przy ulicy Marywilskiej i oferować swoim mieszkańcom kilka wyjątkowych stref, m.in. plenerową siłownię, integracyjny plac zabaw dla najmłodszych czy osiedlowy amfiteatr.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Angel City we Wrocławiu

  Centrum Wrocławia zyska w ciągu najbliższych miesięcy bardzo atrakcyjną inwestycję mieszkaniowo-usługową. Budynek Angel City oferować będzie prestiżowe apartamenty, specjalnie zaprojektowane przez znanych, londyńskich architektów. Położenie pomiędzy ul. Traugutta a Walońską zapewnia wygodny i krótki dojazd do najważniejszych punktów miasta.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

  Inwestycja Regal Park Flat & Bussiness

  Elbląg wkrótce wzbogaci się o nową inwestycję o charakterze mieszkalno-usługowym. Mieszkańcy od dawna czekali na prestiżowy budynek w centrum miasta. Na przestrzeni najbliższych kilkudziesięciu miesięcy przy ul. Nowowiejskiej powstanie nowoczesny kompleks Regal Park Flat & Bussiness, który oferować będzie komfortowe mieszkania i różnorodne powierzchnie biurowe oraz usługowe.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

  Inwestycja Apollo Split Business&Living

  W ostatnim czasie nastąpił wyraźny wzrost w realizacjach inwestycji budowlanych o charakterze usługowo-mieszkalnym. Ciekawy budynek, spełniający obie te funkcji powstanie w ciągu kilkunastu miesięcy w Kielcach. Jego usytuowanie sprawia, że będzie on jednym z najpopularniejszych miejsc do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w mieście. W samym sercu miasta, miedzy aleją IX Wieków Kielc i ulicami Piotrkowską oraz Pelca, powstanie niezwykły obiekt o nazwie Apollo Split.

  (więcej…)