• Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Osiedle z prefabrykatów w Toruniu

  PFR Nieruchomości stworzy w Toruniu osiedle z prefabrykatów na poczet programu Mieszkanie Plus, które zapewniać będzie teraz również lokale na wynajem. Miasto wzbogaci się aż o 320 nowych mieszkań. Kompleks przy ul. Okólnej będzie realizowany przez PFR Nieruchomości oraz Pekabex. Jest pierwsza tego typu inwestycja w ramach rządowego programu.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Nowa Myśliwska w Krakowie

  Kraków Płaszów niebawem wzbogaci się o nowe osiedle mieszkaniowe. Ciekawa inwestycja zostanie zrealizowana przy ulicy Myśliwskiej w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Nowe i bardzo komfortowe mieszkania wybuduje firmy Budimex Nieruchomości. Wiele z nich zostało już sprzedanych ze względu na wysokie zapotrzebowanie na lokale mieszkalne w tej części Krakowa.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Osiedle Perspektywa w Gdańsku

  Możliwość zamieszkania w centrum Gdańska to marzenie wielu osób, gdyż pozwala to mieć w zasięgu kilku minut spacerem największe zabytki Pomorza. Jednak koszt nieruchomości w takiej lokalizacji nie jest najniższy, a dostępność do ciekawych mieszkań bywa ograniczona. Wkrótce na rynku pojawią się nowe lokale za sprawą inwestycji, jaką realizuje deweloper Euro Styl. Chodzi o osiedle wielomieszkaniowe Perspektywa nieopodal ulicy Powstańców Warszawskich, czyli bardzo blisko Śródmieścia Gdańska.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Nowe Torpo w Toruniu

  Kolejna ciekawa inwestycja realizowana jest w Toruniu. Przy ul. Żwirki i Wigury zostanie wybudowano osiedle, które oferować będzie komfortowe mieszkania oraz lokale usługowe. Inwestycję o nazwie Nowe Torpo przygotowuje firma PRES Grupa Deweloperska, która na swoim koncie ma już kilka podobnych projektów. Szacuje się, że mieszkania będą gotowe do obioru już w połowie 2022 roku.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Moko Botanika w Warszawie

  Nowa inwestycja w Warszawie o nazwie Moko Botanika jest już w sprzedaży. Wyjątkowy projekt realizowany przy ul. Bokserskiej przez firmę Marvipol Development z pewnością zaciekawi wielu mieszkańców stolicy. Projekt architektoniczny osiedla Moko Botanika przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates. Nowoczesne mieszkania na Mokotowie mają być gotowe do odbioru po koniec 2021 roku.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Młyny Gdańskie

  Inwestycja o nazwie Młyny Gdańskie wkrótce wzbogaci gdańską dzielnicę Siedlce.  Nowatorskie budynki wykończone czerwoną cegła będę pełnić funkcję mieszkaniową oraz usługową, a ze względu na bliskość do centrum Gdańska stanowią niezwykle atrakcyjne miejsce. Projekt architektoniczny osiedla Młyny Gdańskie powstał w lokalnej pracowni B1, a za realizację inwestycji odpowiada firma Allcon Osiedla, która ma na swoim koncie kilka podobnych projektów.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Meteos we Wrocławiu

  Nietypowe osiedle zostanie wybudowane we Wrocławiu. Osiedle Meteos posiadać bowiem będzie lokalną stację meteorologiczną. Specjalna aparatura zostanie zamontowana na dachu jednego z budynków i będzie monitorować wszelkie zjawiska pogodowe. Inwestycja na wrocławskich Sołtysowicach realizowana jest przez firmę Comodomo, która na swoim koncie ma już cztery inwestycje w stolicy Dolnego Śląska.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Nowy Nikisz w Katowicach

  Katowice rozwijają się na różnych polach gospodarki. Również branża deweloperska prowadzi różnorodne projekty w modnych dzielnicach stolicy Śląska. Kolejna ciekawa inwestycja powstaje w Nikiszowcu i ma nawiązywać do zabytkowej architektury Katowic. Nowy Nikisz wyróżniać się będzie czerwoną cegłą i atrakcyjnym wykończeniem.

  (więcej…)