• Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Legnicka Street we Wrocławiu

  Ciekawy obiekt mieszkalny od początku roku dostępny jest we Wrocławiu. Chodzi o kompleks Legnicka Street, który za sprawą nietypowej architektury i rozwiniętej infrastruktury znalazł uznanie w oczach mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Dwuetapowa budowa trwała niemal trzy lata i wymagała przygotowania otoczenia wokół bloku. Ostatecznie, w styczniu 2020 roku deweloper uzyskał zgodne na oddanie do użytku nowych nieruchomości. Wykonawcą inwestycji jest spółka Wrocławskie Centrum Inwestycyjne, a inwestorem Popowice Development.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Bohema Praga

  Długo wyczekiwany inwestycja Bohema Praga wkrótce zapełni się mieszkańcami. Inwestor otrzymał już pozwolenie na użytkowanie ponad 300 mieszkań w nowo powstałym kompleksie. Osiedle wybudowano w miejscu dawnej fabryki Pollena – Uroda na warszawskiej Pradze. Deweloperem inwestycji jest firma Okam, która większość nieruchomości sprzedała już w ubiegłym roku.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Osiedle z prefabrykatów w Toruniu

  PFR Nieruchomości stworzy w Toruniu osiedle z prefabrykatów na poczet programu Mieszkanie Plus, które zapewniać będzie teraz również lokale na wynajem. Miasto wzbogaci się aż o 320 nowych mieszkań. Kompleks przy ul. Okólnej będzie realizowany przez PFR Nieruchomości oraz Pekabex. Jest pierwsza tego typu inwestycja w ramach rządowego programu.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Nowa Myśliwska w Krakowie

  Kraków Płaszów niebawem wzbogaci się o nowe osiedle mieszkaniowe. Ciekawa inwestycja zostanie zrealizowana przy ulicy Myśliwskiej w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Nowe i bardzo komfortowe mieszkania wybuduje firmy Budimex Nieruchomości. Wiele z nich zostało już sprzedanych ze względu na wysokie zapotrzebowanie na lokale mieszkalne w tej części Krakowa.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Osiedle Perspektywa w Gdańsku

  Możliwość zamieszkania w centrum Gdańska to marzenie wielu osób, gdyż pozwala to mieć w zasięgu kilku minut spacerem największe zabytki Pomorza. Jednak koszt nieruchomości w takiej lokalizacji nie jest najniższy, a dostępność do ciekawych mieszkań bywa ograniczona. Wkrótce na rynku pojawią się nowe lokale za sprawą inwestycji, jaką realizuje deweloper Euro Styl. Chodzi o osiedle wielomieszkaniowe Perspektywa nieopodal ulicy Powstańców Warszawskich, czyli bardzo blisko Śródmieścia Gdańska.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Nowe Torpo w Toruniu

  Kolejna ciekawa inwestycja realizowana jest w Toruniu. Przy ul. Żwirki i Wigury zostanie wybudowano osiedle, które oferować będzie komfortowe mieszkania oraz lokale usługowe. Inwestycję o nazwie Nowe Torpo przygotowuje firma PRES Grupa Deweloperska, która na swoim koncie ma już kilka podobnych projektów. Szacuje się, że mieszkania będą gotowe do obioru już w połowie 2022 roku.

  (więcej…)

 • Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

  Inwestycja Moko Botanika w Warszawie

  Nowa inwestycja w Warszawie o nazwie Moko Botanika jest już w sprzedaży. Wyjątkowy projekt realizowany przy ul. Bokserskiej przez firmę Marvipol Development z pewnością zaciekawi wielu mieszkańców stolicy. Projekt architektoniczny osiedla Moko Botanika przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates. Nowoczesne mieszkania na Mokotowie mają być gotowe do odbioru po koniec 2021 roku.

  (więcej…)