Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Osiedle Natura Park w Kielanówce

0 129

Nowe osiedle powstaje w atrakcyjne lokalizacji na przedmieściach Rzeszowa. Osiedle Natura Park składać się będzie z kilku budynków. Aktualnie w sprzedaży dostępne są mieszkania z pierwszego etapu, którego ukończenie planowane jest pod koniec 2023 roku. W pierwszym etapie powstanie 136 lokali mieszkalnych o różnorodnym metrażu. Za realizację inwestycji odpowiada spółka Dakar Development.

Wszystkie budynki posiadać będą garaże podziemne, cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz energooszczędne oświetlenie i stacje do ładowania pojazdów elektrycznych, co jest obecnie wręcz niezbędne w nowo powstałych budynkach. Coraz więcej osób przechodzi na samochody elektryczne i zwraca uwagę na to udogodnienie. Wykonawca zapewni też pełną infrastrukturę dla rowerów.

Pięciopiętrowe budynki, tradycyjna bryła, jasna elewacja i drewniane dodatki tworzą ponadczasową aranżację, która sprawdzi się dla różnych grup klientów. Poza tym duże okna, zapewniające dostęp do naturalnego światła – wszystko zgodnie z obecnymi trendami w budownictwie deweloperskim. Nieopodal kompleksu znajdą się różnorodne sklepy i lokale usługowe, a także szkoły, przedszkola, przychodnie i apteki. W odległości kilkaset metrów znajduje się także przystanek autobusowy, z którego wygodnie będzie można dojechać do centrum Rzeszowa.

Osiedle Natura Park oferuje kompaktowe kawalerki oraz czteropokojowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 68 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale mieszkalne posiadać będą przestronny balkon lub taras, a na parterze przewidziano przydomowe ogródki. Cały kompleks znajduje się w otoczeniu natury, co sprzyjać będzie spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Atrakcyjna cena za metr mieszkania na przedmieściach Rzeszowa kusi wiele osób. Stawka za metr kwadratowy nieruchomości oscyluje w graniach 7-9 tys. złotych, co daje niecałe 200 tys. zł za kawalarkę.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *