Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Brawo 2 w Pruszczu Gdańskim

0

Kolejny atrakcyjny kompleks wielomieszkaniowy powstanie w Pruszczu Gdańskim. To alternatywa dla osób, które chcą mieszkać w mniejszym mieście, ale mieć blisko do trójmiejskiej aglomeracji. Dojazd do Gdańska zajmuje zaledwie 20 minut. Ponadto ceny nieruchomości w Pruszczu Gdańskim są zdecydowanie niższe niż w stolicy Pomorza. Metr kwadratowy na Osiedlu Brawo 2 kosztować ma około 7,5 tys. złotych. Inwestycje zrealizuje lokalny deweloper INPRO S.A. Mieszkania mają być gotowe już pod koniec października 2022 roku.

Osiedle z pewnością będzie budzić zainteresowanie ze względu na nietypową architekturę. Bryła w kształcie kostki, biała elewacja oraz dodatki z ciemnoszarej cegły tworzą nowoczesną całość, które pięknie prezentuje się w otoczeniu zieleni. Projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię MS 15 Architektura z Gdyni. Kompleks składać się będzie z dwóch 4-piętrowych budynków, w których łącznie będzie prawie 100 mieszkań o powierzchni od 38 do 120 mkw. Mieszkania posiadać będą przestronne balkony bądź przydomowe ogródki. Wykonawca zadba też o osiedlową infrastrukturę, dlatego powstaną dwie podziemne hale garażowe, parking zewnętrzny, wózkarnie, rowerownie oraz strefy zabaw dla najmłodszych.

Osiedle Brawo 2 będzie posiadało system kontroli dostępu, a całodobowy monitoring ma zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Komfort dopełnią cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie do przechowywania większych przedmiotów. W pobliżu mieszkańcy będą mogli korzystać z urokliwych parków i skwaterów. Ponadto w sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkole oraz żłobek, co jest niezwykle ważne dla młodych rodzin z dziećmi. Bliskość zjazdu na Obwodnicę Trójmiasta oraz dworca kolejowego zapewniają bezproblemowy dojazd do Gdańska. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła i znaczna część znalazła już swoich nabywców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *