Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Brawo 2 w Pruszczu Gdańskim

0 104

Kolejny atrakcyjny kompleks wielomieszkaniowy powstanie w Pruszczu Gdańskim. To alternatywa dla osób, które chcą mieszkać w mniejszym mieście, ale mieć blisko do trójmiejskiej aglomeracji. Dojazd do Gdańska zajmuje zaledwie 20 minut. Ponadto ceny nieruchomości w Pruszczu Gdańskim są zdecydowanie niższe niż w stolicy Pomorza. Metr kwadratowy na Osiedlu Brawo 2 kosztować ma około 7,5 tys. złotych. Inwestycje zrealizuje lokalny deweloper INPRO S.A. Mieszkania mają być gotowe już pod koniec października 2022 roku.

Deweloper INPRO S.A zdecydował się na nietypową architekturę, dlatego osiedle z pewnością będzie budzić zainteresowanie. Brała w kształcie kostki, biała elewacja oraz dodatki z ciemnoszarej cegły tworzą nowoczesną całość, które pięknie prezentuje się w otoczeniu zieleni. Projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię MS 15 Architektura z Gdyni. Kompleks składać się będzie z dwóch 4-piętrowych budynków, w których łącznie będzie prawie 100 mieszkań o powierzchni od 38 do 120 mkw. Mieszkania posiadać będą przestronne balkony bądź przydomowe ogródki. Wykonawca zadba też o osiedlową infrastrukturę, dlatego powstaną dwie podziemne hale garażowe, parking zewnętrzny, wózkarnie, rowerownie oraz strefy zabaw dla najmłodszych.

Osiedle Brawo 2 będzie posiadało system kontroli dostępny, a całodobowy monitoring ma zapewnić jak najwyższym poziom bezpieczeństwa. Komfort dopełnią cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie do przechowywania większych przedmiotów. W pobliżu mieszkańcy będą mogli korzystać z urokliwych parków i skwaterów. Ponadto w sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkole oraz żłobek, co jest niezwykle ważne dla młodych rodzin z dziećmi. A bliskość zjazdu na Obwodnicę Trójmiasta oraz dworca kolejowego zapewniają bezproblemowy dojazd do Gdańska. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła i znaczna część znalazła już swoich nabywców, dlatego można spodziewać się, że to nie ostatnia inwestycja, jaką w Pruszczu Gdańsku realizować będzie INPRO S.A.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *