Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

TG Park – Radom ul. Żółkiewskiego

0

W Radomiu trwa budowa kompleksu przemysłowego. Przy ulicy Żółkiewskiego powstanie kilka budowli, które będą pełnić funkcję magazynowaną i produkcyjną. Wszystkie będą dostępne w opcji najmu długoterminowego.

Cztery przestronne hale zapewnią niemal 50 tys. metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Docelowo kompleks ma by wzbogacony jeszcze o dwa biurowce, w których swoje siedziby będą mogły otworzyć polskie i zagraniczne firmy. Za wykonanie inwestycji odpowiada spółka TG Park, dla której to kolejna inwestycja tego typu. Kompleks magazynowo-przemysłowy ma być gotowy już w 2021 roku.

wizualizacje inwestora

Coraz większe zapotrzebowania na nowoczesne obiekty przemysłowe doprowadziły do realizacji pokaźniej inwestycji w Radomiu. Dzięki nowym halom polskie i zagraniczne firmy będą mogły wynajmować atrakcje powierzchnie magazynowe oraz komfortowe pomieszczenia produkcyjne. Położone w północnej części Radomia budynki będą oferować opcje „dopasowania do potrzeb najemcy”, by każdy z nowych najemców mógł wykorzystać 100 procent powierzchni. Atutem jest też dogodna lokalizacja w pobliżu głównych dróg miejskich oraz krajowych.  To niezwykle istotne dla firm, które swoją działalność opierają na szybkiej i rzetelnej dystrybucji.

Kompleks realizowany jest w standardzie klasy A. W projekcie uwzględniono też budowę placów manewrowych dla większych ciężarówek, by załadunek towaru odbywał się szybko i bezproblemowo. Firma TG Park już wcześniej realizował podobną inwestycję w Radomiu, która bardzo szybo znalazła stałych najemców. Wysoki pobyt zaowocował kolejną tego typu inwestycją. Z radomskich hal korzystają duże zagraniczne przedsiębiorstwa, które cenią jakość pomieszczeń na wynajem oraz wygodną lokalizację w centralnej częściej kraju. Radom należy do Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w szeregach której działa już ponad 40 firm, m.in. Zbyszko Company, Toho Poland, Techmatik, Trend Glass oraz Fabryka Broni „Łucznik”. Nowe hale pozwolą na rozwój różnorodnych działalności oraz dadzą możliwość zatrudnienia kolejnych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *