Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Ten Office w Krakowie

0

Kraków w najbliższym czasie zyska kolejną inwestycję o charakterze użytkowym. Grupa BUMA planuje realizację nowoczesnego kompleksu biurowego przy ul. Tischnera. Dwa budynki zapewnią blisko 32 tys. metrów kwadratowych nowych biur na wynajem. Kompleks będzie nosił nazwę TEN Office i charakteryzować go będzie wysoka ekologiczność. Generalnym wykonawcą jest Grupa BUMA, która w branży budowlanej działa już 30 lat.

Podwyższony standard budynków potwierdzać ma certyfikat BREEAM, który oznacza wysoką jakość budowania nieruchomości przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. W skład całego kompleksu mają też wchodzić liczne tereny zielone. Wykonawca zaplanował zielony taras widokowy na dachu jednego z budynków oraz przyjemny dziedziniec do wypoczynku na świeżym powietrzu. Powstanie też miejsce, gdzie będzie można uprawiać pachnące zioła.

materiały inwestora

Idąc z duchem ekologiczności w projekcie TEN Office uwzględniono budowę parkingu dla rowerów – aż 250 miejsc postojowych. Nie zabraknie też stacji naprawczych oraz specjalnych szatni z prysznicami. Koncepcja architektoniczna obiektu powstała w krakowskiej pracowni BE DDJM ARCHITEKCI. Wszelkie powierzchnie mają być w pełni funkcjonalne i umożliwiać prowadzenie różnych działalności. Budynki cechuje też reprezentatywność i nowoczesność. Jasna elewacja i dużo naturalnego światła za sprawą przeszkleń czynią TEN Office bardzo nowoczesnym.

Niemniej rejon ulicy Wadowickiej i Zakopiańskiej od kilku lat prężnie się rozwija, dlatego pojawia się tutaj coraz więcej innowacyjnych obiektów biurowych. TEN Office doskonale wpisuje się w ten trend. A bliska odległość do stacji kolejowej Kraków Bonarka i Kraków Łagiewniki gwarantuje wygodny dojazd do pracy. Liczne ścieżki rowerowe to kolejna alternatywa dla samochodu. Grupa BUMA jako doświadczony wykonawca różnorodnych inwestycji mieszkaniowych i biurowych z powodzeniem wykorzystuje najnowsze technologie, by usprawniać swoje nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *