Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

ST 55 w Rzeszowie

0

W Rzeszowie za kilka miesięcy zostanie ukończona budowa wyjątkowej inwestycji. Chodzi o wieżowiec ST 55, który realizuje deweloper Szklane Tarasy. Budynek liczyć będzie aż 60 metrów wysokości i będzie pełnić funkcję typowo mieszkalną. Nowoczesne lokale dostępną będą na 17 piętrach i oferować będę piękne widoki na panoramę Rzeszowa.

Wieżowiec powstanie przy ulicy Armii Krajowej i już zyskał przydomek „nowej wizytówki miasta”. Sprzedaż nowoczesnych mieszkań rozpoczęła się tuż po ogłoszeniu rozpoczęcia prac budowlanych i większość nieruchomości została sprzedanych w ciągu dwóch pierwszych tygodni. Duże zainteresowanie spowodowane jest lokalizacją inwestycji w wygodnej części miasta, skąd łatwo dojechać do centrum i autostrady A4. Ze względu na bezpośredni wjazd na aleję Armii Krajowej przyszli lokatorzy ST 55 unikną uciążliwych korków.

materiały inwestora

Deweloper w projekcie uwzględnił atrakcyjne zagospodarowanie terenu z mnóstwem zieleni oraz utworzenie kina plenerowego. Niestandardowym rozwiązaniem będzie zielona, pionowa ściana, której zadaniem będzie filtracja powietrza. Ponadto ciekawa architektura budynku z wykorzystaniem szkła i betonu oraz infrastrukturalne uzgodnienia zaspokajają nawet najwybredniejsze gusta. W pobliżu znajdują się też sklepy, apteki, poczta, ośrodki medyczne, szkoły czy punkty usługowe, by mieszkało się wygodnie w obrębie samego osiedla.

Wieżowiec ST 55 w sumie oferować będzie 98 ekskluzywnych mieszkań o różnej powierzchni. Najmniejsze, jednopokojowe apartamenty liczyć będą 33 metry kwadratowe, największe ponad 120 mkw. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie metraż. Zaplanowane też ponad 130 miejsc parkingowych, które będą dostępne wokół budynku oraz w zadaszonym garażu na parterze obiektu. Na pierwszym i drugim piętrze działać będą 4 lokale usługowe. Cena za metr kwadratowych nieruchomości w ST 55 zaczyna się od 5,8 tys. zł. Inwestycja ma być oddana do użytku pod koniec 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *