Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Sokolska 30 Towers

0

Nowa inwestycja o charakterze mieszkaniowo-biurowy wkrótce wzbogaci ofertę Katowic. Wieżowce Sokolska 30 Towers oferować będą aż 280 mieszkań oraz dwa lokale biurowe i dwa usługowe. Część mieszkań została już sprzedana, bo atrakcyjna cena na poziomie 6,2 tys. zł za metr kwadratowy w centrum aglomeracji śląskiej czyni to miejsce bardzo dogodnym do zamieszkania.

W skład nowoczesnego kompleksu wchodzą dwie wieże. Każda liczyć będzie aż 17 pięter. Trzy dolne kondygnacje są wspólne. Różne metraże mieszkań będą atrakcyjne dla różnych grup docelowych – 30-metrowe kawalerki dla studentów oraz czteropokojowe apartamenty o powierzchni ponad 135 metrów kwartowych dla dużych rodzin. Atutem inwestycji jest nowoczesna strefa dla mieszkańców z klubem dla dzieci oraz siłownią i sauną. Większość mieszkańców posiadać będzie miejsce postojowe w podziemnej gali garażowej. Nie zabraknie również parkingu zewnętrznego dla gości i kontrahentów.

wizualizacja firmy Atal

Położenie Sokolska 30 Towers czyni to miejsce bardzo prestiżowym, gdyż nieopodal znajdują się najważniejsze punkty stolicy Śląska, m.in. Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Muzeum Śląskie czy Narodowa Orkiestra. Ponadto centrum miasta oferuje dostęp do niezbędnej infrastruktury Katowic – przedszkoli, szkół, sklepów i ośrodków medycznych. Niemiej z tej części miasta  bezproblemowo dojedzie się do każdej dzielnicy, również za sprawą rozwiniętej siatki połączeń komunikacji miejskiej oraz wygodnych ścieżek rowerowych.

Wykonawcą inwestycji jest firma ATAL, która planuje ukończyć oba budynki w trzecim kwartale 2021 roku. Wieże wyróżniać się będą minimalistycznym designem, jasną kolorystką i licznymi przeszkleniami, co pozwoli cieszyć się cudownym widokiem na panoramę miasta. W planach jest wybudowanie zielonego atrium, gdzie pracownicy biur działających w budynkach będą mogli się zrelaksować. Kompleks będzie też w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych za sprawą cichych wind i niskich krawężników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *