Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Osiedle Spektrum w Gdańsku

0

Gdańsk od lat znajduje się w czołówce najlepiej rozwijających się miast Polski. Wzrost dotyczy ruchu turystycznego oraz zainteresowania zagranicznych koncernów, które w stolicy Pomorza otwierają swoje oddziały. Wszystkie te czynniki wpływają na realizacje kolejnych inwestycji budowlanych o wyższym standardzie, jak np. osiedle Spektrum nieopodal pięknego Parku Reagana i plaży.

Projekt osiedla stworzył zespół architektów z pracowni StalProjekt Biuro Architektoniczne, generalnym wykonawcą jest firma Arbud Nieruchomości, a deweloperem – Euro Styl. Budowa imponujących wieżowców rozpoczęła się w trzecim kwartale 2016 roku. Zakończenie wszystkich prac oraz oddanie do użytku komfortowych mieszkań przewidziane jest pod koniec 2020 roku.

wizualizacja dewelopera

Osiedle Spektrum położone jest w dogodnej lokalizacji – dzielnicy Przymorze, skąd blisko jest do morza oraz galerii handlowych i ważnych punktów miasta. Miejsce to jest idealne dla studentów ze względu na sąsiedztwo Uniwersytetu Gdańskiego. Jednak dwa 18-piętrowe budynki to przede wszystkim mieszkania dla amatorów cudownych widoków. Z najwyższych kondygnacji można będzie bowiem podziwiać niezwykłą panoramę na Zatokę Gdańską. Wszystkie nieruchomości zaprojektowano w nowoczesny sposób, nawiązując do wielkomiejskich trendów. Wykorzystanie szkła oraz ciekawy układ balkonów sprawią, że każdy zwróci uwagę na te wyjątkowe konstrukcje.

Każdy z budynków będzie wyposażony w cichobieżne windy oraz dwupiętrowe hale garażowe z komórkami lokatorskimi. Przewidziano również wózkarnię oraz pomieszczenia na rowery i ich serwis. Mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie dzięki zastosowaniu drzwi antywłamaniowych, monitoringu oraz wideodomofonów. W ofercie pojawią się mieszkania o powierzchni od 30 do 100 mkw. Co ciekawe, dostępne będą zarówno mieszkania z aneksem kuchennym, jak i z oddzielną kuchnią – to nabywca zdecyduje, jaki rodzaj lokalu mieszkalnego będzie dla niego najlepszy. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła. Ceny rozpoczynają się od 7 tys. zł za metr kwadratowy. Najdroższe będą lokale z najlepszym widokiem, które kosztują około 9,3 tys. złotych za metr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *