Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Osiedle Perspektywa w Gdańsku

0

Możliwość zamieszkania w centrum Gdańska to marzenie wielu osób, gdyż pozwala to mieć w zasięgu kilku minut spacerem największe zabytki Pomorza. Jednak koszt nieruchomości w takiej lokalizacji nie jest najniższy, a dostępność do ciekawych mieszkań bywa ograniczona. Wkrótce na rynku pojawią się nowe lokale za sprawą inwestycji, jaką realizuje deweloper Euro Styl. Chodzi o osiedle wielomieszkaniowe Perspektywa nieopodal ulicy Powstańców Warszawskich, czyli bardzo blisko Śródmieścia Gdańska.

Osiedle Perspektywa składa się z kilku rodzajów nieruchomości – prestiżowych willi w historycznym stylu, kamienic ze skośnymi dachami oraz wysokich budynków wielomieszkaniowych. Tak duża inwestycja skupia uwagę mieszkańców Trójmiasta, którzy poszukują komfortowych nieruchomości w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, a nowe osiedle właśnie to zapewnia.

wizualizacja inwestora

Takie mieszkania doskonale sprawdzą się pod wynajem. Za sprawą bliskości największych atrakcji Gdańska koszt najmu może być wyższy. Niemniej osiedle zapewnia też wytchnienie od głośnego centrum, więc sprawdzi się również jako miejsce do osiedlenia się na stałe. Wykonawca osiedla zadbał o szereg detali, by jeszcze silniej podkreślić przynależność do historycznego Gdańska. Elewacja nieruchomości oraz kształt brył budynków nawiązuje do dawnej zabudowy miasta. Natomiast najwyższe bloki mieszkalne, o bardziej nowoczesnym charakterze, oferować będą imponujące tarasy na dachu z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

W sprzedaży dostępne są już nieruchomości z pierwszego etapu osiedla, ulokowane przy ulicy Legnickiej. Oferta dotyczy trzech willi oraz dwóch budynków wielorodzinnych, które łącznie zapewnią aż 120 mieszkań i 4 lokale usługowe. Lokale mieszkalne liczą od 28 do 160 metrów kwadratowych, a ich cena kształtuje się na poziomie 13,5 tys. zł za metr. Najbardziej prestiżowe nieruchomości kosztują niemal 2 miliony zł. Dodatkowo za miejsce postoje w podziemnej hali garażowej należy zapłacić 35 tys. zł. Wykonawca przewiduje, że mieszkania zostaną oddane od użytku w pierwszej połowie 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *