Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Osiedle Ligia

0

Firma Profbud realizuje nową inwestycję w Warszawie. Osiedle Ligia powstanie przy ulicy Tomcia Palucha w Ursusie-Skoroszach. Komfortowy pięciopiętrowy budynek oferować będzie 76 mieszkań o różnej wielkości i układzie pomieszczeń.

Nazwa dzielnicy Ursus ma związek z powieścią Henryka Sienkiewicza „Quo Vadis”. Nawiązuje bowiem do imienia bohatera książki – Ursusa, który odznaczał się wielką siłą i troską wobec swojej ukochanej Ligii. Historia tej miłości skłoniła dewelopera do nazwania nowej inwestycji imieniem bohaterki słynnego dzieła. Nowe osiedle ma zapewnić bezpieczeństwo i przyjazne do życia miejsce, gdzie będzie można miło spędzać czas z najbliższymi. Nowy budynek ma nawiązywać do historycznego dziedzictwa terenu oraz atrakcyjnych krajobrazów.

wizualizacja dewelopera

Osiedla Ligia to kameralna zabudowa w dogodnej lokalizacji. Nieopodal znajduje się m.in. Centrum Handlowe Skorosze, przedszkola, szkoły oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Ursus. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze osiedle będzie wygodne zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Aktywny wypoczynek zapewnią okoliczne ścieżki rowerowe, parki i boiska. Atutem Osiedla Ligia jest też dostęp do tras wylotowych i autostrad. Budynek mieszkalny kształtem przypomina literę „L” i w sumie posiadać będzie 76 mieszkań o powierzchni od 29 do 88 metrów kwadratowych. Najmniejsze jednopokojowe lokale wyposażone będą w aneks kuchenny, większe, nawet czteropokojowe, w samodzielną kuchnię. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony, tarasy lub loggie, a te położone na parterze – ogródki z ażurowym ogrodzeniem.

Przyszli właściciele będą mogli zdecydować o układzie mieszkania. Wysokie sufity od 2,70 do 2,75 m korzystnie wpłyną na poziom oświetlenia w mieszkaniach. Wykonawca w planach ma również przygotowanie specjalnych terenów zielonych oraz placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców Osiedla. Na najniższej kondygnacji budynku powstaną różnorodne lokale usługowe. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieć miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Nie zabraknie również stojaków dla rowerów. Cała inwestycja ma być gotowa w połowie 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *