Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Osiedle Libero w Olsztynie

0

Osiedle Libero budowane jest w Olsztynie na Nagórkach, przy ulicy Barcza. Budowa zaczęła się w 2018 r., a jej ukończenie jest planowane na drugi kwartał 2020 roku. Inwestorem jest Budlex.

Inwestycja składa się z czterech pięciopiętrowych budynków, w których ma się mieścić 100 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu (26-93 mkw.) i przestrzenie handlowo-usługowe na parterze. Mieszkania są dość wysokie – 270 cm, wyposażone w duże okna i wideodomofony oraz balkony lub tarasy. Mieszkania na parterze mają rolety przeciwwłamaniowe i przynależne ogródki. Lokale są sprzedawane w standardzie deweloperskim (do samodzielnego wykończenia). Nabywcy mieszkań otrzymują kartę korzyści, która uprawnia do rabatów na zakup mebli i innych artykułów do wyposażenia wnętrz.

materiały inwestora

Jeśli chodzi o części wspólne, teren bez barier architektonicznych ułatwia poruszanie się osobom niepełnosprawnym i starszym, a także małym dzieciom. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy, które można przywołać z mieszkania. Mieszkańcy mogą także korzystać z garażu podziemnego, stacji obsługi rowerów, komórek lokatorskich i terenów rekreacyjnych.

Zaletą osiedla jest lokalizacja. Tuż obok przebiega ulica Krasickiego, która zapewnia dobrą komunikację z centrum miasta, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (z pobliskiego przystanku kursuje kilka linii autobusowych). Wystarczy przejść przez jezdnię, by wybrać się na zakupy do hipermarketu. Kilkaset metrów dalej znajduje się las. Rodziny z dziećmi zapewne chętnie wybiorą się do pobliskiego ogrodu jordanowskiego.

Z ulicy Barcza jest też blisko do sąsiednich Jarot, gdzie również dostępna jest dobrze rozwinięta infrastruktura – sklepy, punkty usługowe, a także szkoły i przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *