Nowe domy, Rynek pierwotny

Osiedle Leśna Wola w Lesznowoli

0

W drugim kwartale 2021 roku mają być dostępne nowe i funkcjonalne szeregowce, jakie buduje  deweloper Magmillon w podwarszawskiej Lesznowoli. Osiedle o nazwie Leśna Wola składać się będzie z 20 domów, które z pewnością zainteresują osoby poszukujące nieruchomości na stałe.

Domy na przedmieściach dużych aglomeracji cieszą się coraz większą popularnością, gdyż zapewniają dostęp do dużego miasta i spokój wsi. Nowe osiedle od Warszawy dzielą tylko 4 km, dlatego chętnych na nowe lokale nie brakuje. Sprzedaż poszczególnych segmentów już się rozpoczęła.

materiały prasowe

Osiedle, które ma być gotowe już za kilka miesięcy, składać się będzie z 20 domów o dwóch opcjach metrażu. 10 mniejszych domów liczyć będzie 80 metrów kwadratowych i dostępne będą tam 4 niezależne pokoje. Natomiast większe 130-metrowe nieruchomości będą mieć o jeden pokój więcej, a wszystkie pomieszczenia będą przestronniejsze. Piętrowa zabudowa zapewni wygodną aranżację, a przydomowa działka indywidualną przestrzeń rekreacyjną na świeżym powietrzu. W projekcie przewidziano też garaż oraz miejsce postojowe, aby zmotoryzowani domownicy mogli w wygodny sposób pozostawić samochód w obrębie nowego domu.

Osiedle Leśna Wola budowane jest przy ulicy Okrężnej. W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła, obiekty sportowe i handlowe oraz piękny las magdaleński z różnymi ścieżkami turystycznymi. Dzięki temu można pogodzić pracę zawodową w Warszawie i aktywne życie rodzinne na przedmieściach stolicy. Wszystkie nieruchomości oddawane są do użytku w stanie deweloperskim. Wykonawca na życzenia klienta zapewnia montaż paneli fotowoltaicznych oraz klimatyzacji. Istnieje też możliwość dobudowania przestronnego tarasu z widokiem na zieloną okolicę. Jasna elewacja i drewniane dodatki świetnie komponują się z okoliczną zabudową. Cena za metr nieruchomości szacowana jest na 5,4 tys. zł, co daje koszt 432 tysięcy za mniejszy segment, a około 700 tys. zł za większy.  Taka oferta jest bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę ceny nieruchomości w Warszawie i lokalizację nowego osiedla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *