Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Nowe inwestycje w Warszawie

0

W Warszawie cały czas powstają nowe nieruchomości, które mają zaspokajać coraz większe potrzeby mieszkaniowe osób osiedlających się w stolicy. Nowe osiedla powstają w różnych dzielnicach aglomeracji, aby każdy znalazł wymarzone mieszkanie dla siebie. Poniżej opisy trzech nowych inwestycji, w których wkrótce pojawią się pierwsi lokatorzy.

Osiedle Regaty

Nowoczesne osiedle, które powstaje na popularnej Białołęce nad Kanałem Żerańskim, od samego początku budzi duże zainteresowanie. Łatwy dojazd od centrum Warszawy, dużo zieleni oraz własna infrastruktura handlowo-usługowa pozwala na komfortowe mieszkanie. Osiedle oferować będzie aż 267 mieszkań w czteropiętrowych budynkach. Mieszkania o powierzchniach od 34 do 83 metrów kwadratowych będą posiadać od 2 do 4 pokoi oraz funkcjonalne balkony. Przy ul. Flisaków będzie można zamieszkać najprawdopodobniej w 3 kwartale 2019 roku. Osiedle Regaty wyróżniać będzie nowoczesna stylistyka z elewacją w modnych odcieniach bieli i szarości. Lokatorzy będą mieć miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie do dyspozycji. Pomiędzy budynkami zaplanowano zielone ścieżki rekreacyjne oraz place zabaw dla dzieci. Co ważne, osiedle będzie ogrodzone i strzeżone, z systemem kontroli dostępu. Za inwestycję odpowiada Dom Development.

Studio Centrum

Wychodząc naprzeciw inwestorom lokującym wolne środki w nieruchomości powstaje budynek z tzw. mikroapartamentami. Mieszkania o powierzchni od 14 mkw. do 41 mkw. mieszczą się w samym centrum Warszawy, dlatego doskonale nadają się pod wynajem dla turystów. W sumie Studio Centrum planuje budowę 85 lokali mieszkalnych wraz z parterowym lokalem usługowym oraz podziemną halą garażową. Budynek znajduje się przy ul. Pawiej i wyróżnia się ciekawą architekturą z drewnianymi elementami. Duże okna gwarantują stały dopływ światła, a wygodne loggie i balkony pozwalają cieszyć się widokiem. Pierwsze mieszkania już oddano do użytku. W sprzedaży pozostało jeszcze kilkanaście. Inwestycja realizowana jest przez spółkę Ochnik Development.

Osiedle Warszawa

W doskonałym miejscu, bo tuż obok Alei Jerozolimskich i malowniczego Parku ze Stawami Cietrzewia, powstaje nowoczesne Osiedle Warszawa. Firma ATAL podzieliła prace budowlane na trzy etapy. Łącznie powstaną dwa budynki z 119 mieszkaniami o różnej powierzchni od 46 do nawet 114 metrów kwadratowych. Ponadto lokatorzy dla wygody będą mieć miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Wykonawca planuje również udostępnienie parterowych lokali pod sklepy oraz klub fitness. 6-piętrowe budynki mają być gotowe pod koniec 2019 roku. Każdy w nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *