Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Nowa inwestycja w Bydgoszczy – ul. Bohaterów Kragujewca

0

W Bydgoszczy z każdym rokiem przybywa nowych inwestycji budowlanych. Kolejna realizowane jest przy ul. Bohaterów Kragujewca. Będzie to wielorodzinny budynek, który wybuduje spółka JHM Development.

Aktualnie w miejscu działki budowlanej znajduje się parking, ale wkrótce powstanie tam nieruchomość mieszkalna. W ten sposób ogólnopolski deweloper chce wzbogacić krajobraz Bydgoszczy o nowy budynek mieszkalny w ciekawej aranżacji. Termin rozpoczęcia prac budowlanych nie jest jeszcze znany. Najprawdopodobniej nastąpi to na początku 2019 roku. Wkrótce zostaną podane szczegóły nowej inwestycji mieszkalnej.

dziewul/bigstockphoto.com

Firma JHM Development realizuje inwestycje mieszkaniowe w całej Polsce. Najnowsza z nich powstanie na bydgoskich Wyżynach. Działka o powierzchni 0,41 ha przy ul. Bohaterów Kragujewca pełni funkcje parkingu. W bliskiej odległości znajdują się szkoły, sklepy oraz stadion Chemika, co czyni teren bardzo atrakcyjnym inwestycyjnie. Łatwy dojazd do centrum i wygodna infrastruktura to duże atuty tego miejsca.  Dlatego też zostanie tu wybudowany budynek wielorodzinny z podziemnym parkingiem.

To już kolejna inwestycja mieszkaniowa JHM Development, która powstaje na terenie Bydgoszczy. Poprzednia budowana była w rejonie ul. Żabiej i Fordońskiej nieopodal nowego biurowca Arkada Business Park. Tam powstanie około 300 mieszkań, które będą niezwykle cenne dla osób pracujących w okolicach. Natomiast budynek przy ul. Bohaterów Kragujewca będzie oferował większe nieruchomości, co pozwoli na stworzenie oferty dla większej grupy docelowej. W ten sposób JHM Development chce na stałe wpisać się do grona firma deweloperskich, które realizuje inwestycje w jedynym z najważniejszych miasta Kujaw i Pomorza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *