Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Nowa 5 Dzielnica w Krakowie

0

Nowa 5 Dzielnica to inwestycja, która powstaje w krakowskiej dzielnicy Krowodrza, u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej. Inwestorem jest Centrum Nowoczesnych Technologii. Niedawno zostało wydane pozwolenie na użytkowanie budynku A1.

Lokalizacja inwestycji jest korzystna ze względu na niewielką odległość od Starego Miasta (ok. 2,5 km od Rynku Głównego i 2 km od dworca Kraków Główny). W pobliżu dostępnych jest wiele linii autobusowych i tramwajowych. Natomiast do Portu Lotniczego w Balicach można stamtąd dojechać szynobusem. W obrębie dzielnicy Krowodrza znajduje się także park Jordana, który jest jednym z bardziej znanych miejsc do spacerów, rekreacji i uprawiania sportów w Krakowie. W okolicy są także zlokalizowane ważne obiekty kulturalne, instytucje, szkoły i uczelnie wyższe.

materiały inwestora

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica będzie składała się z budynków o wysokości do 9 pięter, utrzymanych w stonowanej kolorystyce, z dużymi przeszkleniami. Przewidziano łącznie 1450 lokali o zróżnicowanej powierzchni. Aktualnie w sprzedaży są mieszkania od 24 mkw. do 81,5 mkw. Między budynkami ma się znaleźć strefa wypoczynkowa z alejkami i terenami zielonymi. Oprócz tego na terenie osiedla zaplanowano przedszkole, lokale handlowo-usługowe (60-1200 mkw.), place zabaw, wybieg dla psów, a także miejsca do przechowywania rowerów i wózków.

Można także wybrać wykończenie lokalu pod klucz w ramach trzech pakietów o zróżnicowanych cenach – Standard, Premium i VIP. Pakiety obejmują: płytki ścienne i podłogowe oraz panele w pokojach i kuchni, drzwi wewnętrzne, kompletne wykończenie łazienki (płytki, biały montaż), oraz opcjonalnie za dopłatą zabudowę kuchenną, szafy wnękowe, rolety, klimatyzację i AGD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *