Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Lokum Monte – Sobótka (okolice Wrocławia)

0

Blisko natury, niedaleko wielkiego miasta. Można rzec, że jest to połączenie idealne. W ten sposób opisać można również inwestycję mieszkaniową powstającą u podnóża góry Ślęży. Nie są to jednak jedyne uroki nowego osiedla. Czym jeszcze wyróżnia się Lokum Monte?

Lokum Monte – podstawowe informacje

Osiedle powstaje przy ulicy Armii Krajowej w Sobótce. Firma Lokum Deweloper zadbała, aby należąca do niej, najnowsza inwestycja była wyjątkowa. A zatem mieszkania zostaną wybudowane w bardzo malowniczej okolicy. Lokum Monte będzie bowiem otoczone bajkowym Ślężańskim Parkiem Krajobrazowym. Osiedle ma być stosunkowo niewielkie. Będzie to zaledwie kilka niewysokich budynków mieszczących łącznie 152 mieszkania. W ofercie znajdziesz nieruchomości o różnych metrażach – od 38,75 mkw. do 97,45 mkw. Ceny natomiast zaczynają się już od 299 000 złotych brutto, czyli około 7716 zł/mkw.

materiały inwestora

Jak będzie to wyglądać?

Lokum Monte oferuje dwu-, trzy- a nawet czteropokojowe nieruchomości. Mieszkania na parterze będą posiadały własne ogródki, natomiast te znajdujące się na piętrach zostaną wyposażone w balkony. Deweloper postawił przede wszystkim na funkcjonalność sprzedawanych przez niego lokali. W niektórych mieszkaniach będą po dwie łazienki. W innych będzie można znaleźć garderobę. Projektów mieszkań jest mnóstwo, każdy z nich zakłada jednak wygodę użytkowania lokalu.

Miejsca parkingowe w większości zaplanowane są w garażach. Jednak ich nieznaczna ilość zostanie również umieszczona na terenie osiedla. Lokum Monte będzie ogrodzone i strzeżone przez ochroniarza.

Tak wygląda luksus

Strefa wellness na osiedlu to niewątpliwy atut Lokum Monte. Nie jedyny, ale ogromny. Co będzie wchodziło w jej skład? Sauny, basen oraz sala do fitnessu. Idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują relaksu wieczorową porą. Strefa wellness z pewnością przyda się również mieszkańcom aktywnym, którzy zaczynają dzień od dbania o kondycję.

Lokalizacja

Jest doskonała. Deweloper połączył tęsknotę za naturą z miłością do dużego miasta. Masz zatem okazję zamieszkać na osiedlu otoczonym lasami, gdzie każdego dnia będziesz wdychał pełną piersią czyste, górskie powietrze. Jednocześnie nie musisz rezygnować z wizyt w mieście, bo nie będą one dla Ciebie żadnych problemem. Tuż obok Lokum Monte znajdziesz przystanek autobusowy. W 2021 roku uruchomiona ma zostać trasa kolejowa Sobótka-Wrocław. Osoby zmotoryzowane natomiast znajdą się w mieście w około 30 minut.

Ogrody i place zabaw na terenie Lokum Monte

Budynki otoczone będą strefą spacerową. Dla fanów spędzania czasu na dworze dobrą wiadomością będzie to, że na terenie osiedla powstanie przepiękny ogród z roślinnością typową dla górskiego klimatu. Dla najmłodszych przewidziane są place zabaw, dla dorosłych natomiast – zewnętrzna siłownia.

Lokum Monte to bardzo udana inwestycja. Osiedle otoczone naturą, jednak dające wiele możliwości – w tym częste wizyty w dużym mieście. Place zabaw, siłownie, SPA. Tam każdy znajdzie dla siebie coś, dzięki czemu poczuje się wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *