Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Kamienica Centrum w Lublinie

0

W Lublinie powstają kolejna inwestycja mieszkaniowa, która wzbogaci zaplecze komfortowych nieruchomości w dogodnej lokalizacji. Nowy budynek powstanie w sąsiedztwie wcześniej zrealizowanej inwestycji przez tego samego dewelopera.

W ofercie pojawi się 28 nowoczesnych mieszkań o różnorodnym metrażu dla wszelkich grup docelowych. Zaletą nowej budowli jest bliskość do najważniejszych punktów miasta, możliwość łatwego poruszania się oraz dostęp do przeszkoli, szkół, sklepów oraz urzędów i usług medycznych.

materiały inwestora

Wykonawcą inwestycji jest Idea Invest Spółka z o.o. Nowy apartamentowiec stanie przy ul. 3 Maja 5b, czyli tuż przy niedawno oddanej do użytku „Kamienicy pod siódemką”. Nowa nieruchomość będzie analogicznie nosić nazwę „Kamienica Centrum”. Inwestor planuje też odpowiednio dostosować okoliczną infrastrukturę, by zapewnić przyszłym mieszkańcom jak najbardziej komfortowe warunki.

Nowy budynek został zaprojektowany przez pracownię „Kożuchowski Architekci”. Składać się będzie z 6 kondygnacji, na których zostanie ulokowanych w sunie 28 mieszkań i apartamentów o różnej powierzchni. Najmniejsze lokale mieszkalne liczyć będą tylko 30 metrów kwadratowych, największe, kilkupokojowe ponad 110 metrów. Każde mieszkania wyposażone będzie w przestronny balkon lub przydomowy ogródek (mieszkania parterowe).

Wykonawca inwestycji zaplanował budowę podziemnej hali garażowej, gdzie będzie można bezpiecznie zostawić samochód oraz rower. Apartamenty będzie można aranżować samodzielnie, zgodnie z potrzebami danej rodziny. Zewnętrzna elewacja zachowana jest w prostych, jasnych barwach, z elementami drewna i licznymi przeszkleniami. Grafitowe wykończenie oraz ciemny dach sprawiają, że nieruchomość prezentuje się bardzo elegancko. Ponadto budynek będzie wyposażony w system całodobowego monitoringu, energooszczędne rozwiązania oraz wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, w tym cichą i szybkobieżną windę. Deweloper planuje ukończyć budowę w ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *