Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Zyndrama na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu

0

Budowa kameralnej inwestycji przy ul. Zyndrama we Wrocławiu właśnie dobiega końca. Pierwsze mieszkania mają być do odbioru już w październiku. Za realizację inwestycji odpowiada spółka 6B47 Poland.

Inwestycję wyróżnia świetna lokalizacja – w ścisłym centrum Wrocławia, nad rzeką, na wyspie o nazwie Kępa Mieszczańska. Daje to mieszkańcom dogodny dostęp do najważniejszych punktów miasta i jego oferty kulturalnej oraz do miejsc pracy, a jednocześnie możliwość relaksu w spokojnej okolicy.

materiały inwestora

W budynku znajduje się 48 mieszkań z loggiami i balkonami oraz dużymi przeszkleniami, umożliwiającymi podziwianie widoku na Odrę i Stare Miasto. Metraże są zróżnicowane – od 38 mkw. do 152 mkw. Wszystkie lokale są przystosowane do montażu klimatyzacji. Na najwyższym piętrze powstały dwa największe mieszkania – penthouse’y. Większe i droższe z nich kosztuje prawie 2 mln zł. Na poziomach 0 i -1 znajdują się hale garażowe z 36 miejscami postojowymi. Istnieje możliwość wyposażenia ich w stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Zwraca uwagę staranne wykończenie budynku i zastosowanie materiałów szlachetnych. Wysokie, przestronne lobby budynku zostało wykończone włoskim gresem i drewnem dębowym. Śviany pokryte są również dębowymi płytkami i metalizowaną farbą. Fasada wyłożona jest spiekami kwarcowymi, a dziedziniec – płytkami klinkierowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *