Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Zielone Bemowo

0

Zielone Bemowo to nowo powstająca inwestycja w zielonej części Bemowa przy ulicy Lazurowej w Warszawie. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Za inwestycję odpowiada węgierski deweloper Cordia.

W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura. Mieszkańcy będą mieli niedaleko do przedszkoli, szkół, przychodni i wszelkich punktów usługowych, a także do zacisza zlokalizowanych nieopodal lasów i parków. Planowana stacja II linii metra ma znajdować się zaledwie 400 m od inwestycji, a przystanek autobusowy znajduje się od niej o minutę drogi.

fot. wizualizacje dewelopera

Osiedle zaprojektowane zostało z myślą o młodych ludziach, pełnych energii i stawiających na wysoki standard zamieszkania. Mieszkania zachwycić mogą różne grupy od singli do rodzin z dziećmi.

Osiedle składa się z trzech czteropiętrowych kameralnych budynków. Deweloper zaplanował przestrzeń dookoła, gdzie znajdzie się dużo zieleni, klimatyczny ogród, alejki, ławki oraz plac zabaw dla dzieci, a także siłownię pod gołym niebem. Na dziedzińcu nie będzie ruchu samochodowego, co zapewni bezpieczeństwo i ciszę mieszkańcom.

Na mieszkańców czeka 112 zróżnicowanych mieszkań o metrażu od 32 do prawie 120 mkw. Posiadają one od jednego do trzech pokoi. Mieszkania mają być dobrze doświetlone dzięki dużym oknom. Zaplanowano je tak, by były ustawne i funkcjonalne. W budynkach zaplanowano podziemny parking, windy oraz ochronę.

Planowane zakończenie inwestycji i oddanie mieszkań do użytkowania nastąpić ma w trzecim kwartale 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *