Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Vitalité w Wilanowie

0

Na warszawskim Wilanowie powstaje ciekawa inwestycja mieszkaniowa o nazwie Vitalité. Realizują ją francuski deweloper Bouygues Immobilier, który zamierza wybudować cztery trzykondygnacyjne budynki o charakterze willowym. W sumie powstaną 64 mieszkania z otwartą przestrzeń i przeszkleniami. Do gotowych nieruchomości będzie można się wprowadzić w drugim kwartale 2021 roku.

Mieszkania w kompleksie Vitalité będą zróżnicowane. Ich powierzchnia wyniesie od 35 do 96 metrów kwadratowych. Lokatorzy do dyspozycji będą również mieć wspólną strefę rekreacyjną na świeżym powietrzu. Ponadto projekt przewiduje podziemną halę garażowa na 65 samochodów oraz wygodne komórki lokatorskie. Cały kompleks, składający się z kilku niewysokich budynków mieszkalnych, będzie ogrodzony, a za sprawą systemu kontroli dostępu mieszkańcy mają czuć się bezpiecznie.

wizualizacje dewelopera

Atutem inwestycji Vitalité jest jej lokalizacja na prestiżowym Wilanowie. Bliskość parków, plaży, a także szkół, przedszkoli i galerii handlowych pozwoli na miłe spędzanie czasu i bezproblemowe załatwianie codziennych spraw. Dojazd do centrum zajmuje około 20 minut. Można również skorzystać z powszechnie dostępnej komunikacji miejskiej. Deweloper zamierza stworzyć na osiedlu specjalną strefę rekreacyjną do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ponad 100 drzewek zapewni unikatową przestrzeń pełną świeżego powietrza. Dla najmłodszych mieszkańców powstać ma górka saneczkowa, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne.

Atrakcyjny wygląd nieruchomości ma zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta. Biała elewacja i duże okna nawiązują do klasycznych willi. Deweloper proponuje przyszłym mieszkańcom możliwość wykończenia lokali pod klucz. Skorzystanie z Programu Atelier zapewnia montaż podłóg, drzwi oraz położenie glazury, terakoty, lub ceramiki oraz malowanie ścian na wybrane kolor. Do wyboru są trzy warianty aranżacyjne: Tendance, Chic oraz Elegante, dzięki którym można dopasować styl do indywidualnych potrzeb różnych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *