Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Ukiel Park w Olsztynie

0

Ukiel Park to kameralna inwestycja położona w Olsztynie przy ulicy Sielskiej. Jej ukończenie jest planowane na IV kwartał 2020 r. Jednak już teraz można rezerwować mieszkania.

Ukiel Park znajduje się zaledwie 200 m od jeziora Ukiel, z łatwym dostępem do jego infrastruktury (plaża, Centrum Rekreacyjno-Sportowe, gastronomia), a zarazem blisko lasu, co czyni tę lokalizację bardzo atrakcyjną dla turystów. Kilkaset metrów dalej, na osiedlu Dajtki, znajdują się sklepy i punkty usługowe, a także szkoła i przedszkole. Tuż obok inwestycji ma powstać budynek rekreacyjny dla dzieci. Jednocześnie okolica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Można tam łatwo dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy).

materiały inwestora

W trzykondygnacyjnym budynku znajdą się 33 mieszkania o powierzchni od 33 do 94 mkw., jedno-, dwu- i trzypokojowe. Ich zaletą są wysokie sufity – 3,3 m na parterze i 2,85 m na pozostałych kondygnacjach. Lokale mogą być wykorzystane zarówno na wynajem, jak i do użytkowania przez samego właściciela. Lokale mają być oddawane w stanie deweloperskim, lecz jest także możliwość wykończenia pod klucz.

W obiekcie mają się znaleźć dwie windy i garaż podziemny (do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe). Oprócz tego przewidziano trzy lokale usługowe i przynależny do nich parking naziemny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *