Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Inwestycja Sky Island w Bydgoszczy

0

Na terenie Bydgoszcz powstaje kolejna, bardzo interesująca inwestycja mieszkaniowa. Chodzi o osiedle Sky Island, które budowane jest w bliskiej odległości Toru Regatowego, które właśnie przechodzi rewitalizację. Inwestycja jest realizowana przez Sky Home sp. z o.o.

Dzięki takiemu sąsiedztwu dwa nowe budynki mieszkalne spełniać będą wszelkie potrzeby swoich mieszkańców, szczególnie osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi. Bliskość terenów rekreacyjnych znacząco podnosi atrakcyjność całej inwestycji.

materiały dewelopera

Osiedle Sky Island ma być gotowe pod koniec 2019 roku. Dwa budynki mieszkalne oferować będą kilkadziesiąt mieszkań o powierzchni od 29 do 80 metrów kwadratowych. Różnorodny układ w mieszkaniach wielopokojowych oraz wygodne umiejscowienie kuchni w kawalerkach gwarantują funkcjonalność całego lokalu. Dobre skomunikowanie z centrum ułatwi poruszanie się po mieście.

W promieniu kilku kilometrów znajduje się kilka szkół, przedszkoli oraz sklepów. Pomimo dogodnej infrastruktury, okolica jest cicha i spokojna. Wykonawca stawia na najwyższej jakości materiały budowlane oraz ciekawą aranżację z wykorzystaniem drewnianych elementów i szkła. Ma to być recepta na nietuzinkowe osiedle o nowoczesnym charakterze.

Teren osiedla Sky Island będzie zamknięty i ogrodzony, by lokatorzy czuli się bezpiecznie i komfortowo. Nieopodal budynków powstaną nowoczesne place zabaw dla dzieci oraz ścieżki spacerowe. Atutem inwestycji są również garaże wewnątrz budynków oraz ciche windy. Ponadto atrakcyjna cena ma skłonić do zakupu wymarzonego mieszkania. Metr kwadratowy dowolnego lokalu ma kosztować od 5100 zł, co w Bydgoszczy stanowi bardzo atrakcyjną ofertę w branży deweloperskiej. Sprzedaż pierwszych mieszkań już się rozpoczęła i nowe osiedle ma już swoich pierwszych lokatorów, którzy za kilkanaście miesięcy będą mogli wprowadzić się do mieszkań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *