Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Inwestycja Regal Park Flat & Bussiness

0

Elbląg wkrótce wzbogaci się o nową inwestycję o charakterze mieszkalno-usługowym. Mieszkańcy od dawna czekali na prestiżowy budynek w centrum miasta. Na przestrzeni najbliższych kilkudziesięciu miesięcy przy ul. Nowowiejskiej powstanie nowoczesny kompleks Regal Park Flat & Bussiness, który oferować będzie komfortowe mieszkania i różnorodne powierzchnie biurowe oraz usługowe.

Za realizację inwestycji odpowiada spółka TJM Group, która wcześniej stworzyła w Olsztynie m.in. Zielone Tarasy przy ul. Sikorskiego. Projekt wykonało biuro projektowe Atelier Hoffmann.

wizualizacja inwestora

Obiekt podzielony będzie na dwie części. Pierwsza, mieszkalna liczyć będzie aż 13 pięter, natomiast biurowo-usługowa tylko dwa. W planach jest również podziemna hala garażowa oraz strefa rekreacyjna na dachu dla mieszkańców kompleksu. Całodobowa recepcja zagwarantuje bezpieczeństwo i pełną wygodę dla wszystkich użytkowników Regal Park Flat & Bussiness. W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe kawalerki o powierzchni 35 metrów kwadratowych, jak i luksusowe apartamenty powyżej 70 metrów kwadratowych. Cena za metr waha się w granicach 5500 złotych.

Kompleks wyróżnia się też korzystną lokalizacją. W okolicy ul. Nowowiejskiej znajduje się wiele ważnych obiektów, w tym instytucji i ośrodków kultury. Dzięki temu punkt ten jest dogodny zarówno dla mieszkańców, jak i dla firm oraz ich klientów.

Oryginalna architektura sprawia, że kompleks będzie wyróżniał się na tle dotychczasowej zabudowy centrum Elbląga. Budynek będzie wykorzystywał liczne przeszklenia i metalowe dodatki. Kolorystyka będzie utrzymana przede wszystkim w szarościach. W budynkach będzie działało specjalne oświetlenie oraz cichobieżne windy. Wszystkie dostępne mieszkania będą miały podwyższony standard, podobnie jak biura i lokale usługowe. W pobliżu zaplanowano także stworzenie kolorowych placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Nic więc dziwnego, że większa część oferty dewelopera znalazła już chętnych. Sprzedaż ruszyła w połowie 2018 roku, choć klucze do nowych lokali mieszkalnych i biurowych będą rozdawane dopiero na początku 2021 roku. Wykonawca kompleksu Regal Park Flat & Business stawia na dokładność i najwyższej klasy materiały budowlane, dlatego prace potrwają odrobinę dłużej niż inne obiekty tego typu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *