Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Punkt Piękna we Wrocławiu

0

Nowe mieszkania we Wrocławiu wkrótce będą gotowe do obioru. Wykonawca komfortowego osiedla Punkt Piękna przy ulicach Pięknej i Armii Krajowej szacuje, że klucze będą przekazywane nowym właścicielom jeszcze w czerwcu 2020 roku. Ciekawy projekt powstał w biurze architektonicznym AP Szczepaniak, a zrealizowała go firma Profit Development.

W skład osiedla Punkt Piękna wchodzi pięć budynków wielorodzinnych oraz szereg miejsc do aktywnego wypoczynku dla mieszkańców, w tym trzy kameralne patia i place zabaw dla najmłodszych. Położenie całego kompleksu na wrocławskim Tarnogaju czyni mieszkania niezwykle atrakcyjnymi pod względem położenia. Dojazd do centrum Wrocławia możliwy jest komunikacją miejską oraz samochodem w zaledwie kilkanaście minut. Mieszkańcy budynków w kompleksie Punkt Piękna mogą korzystać z podziemnych, przestronnych parkingów. Aranżacja osiedla nawiązuje do kameralnych kamienic. Wprowadzone szereg form geometrycznych i palet barw, aby uzyskać niecodzienny efekt. Wśród dodatków dominuje jasne i ciemno drewno, pozostałe strefy charakteryzuje ponadczasowy minimalizm. W jednym z budynków zastosowano ciekawy zabieg z dodatkowymi skosami, aby udostępnić mieszkańcom osiedla wewnętrzne patio.

wizualizacja inwestora

Nowa inwestycja firmy Profit Development powstała z zachowaniem najwyższej jakości i ekologicznych technik budowlanych. Nawet układ dróg i ścieżek powstał tak, aby zminimalizować ruch pojazdów w obrębie osiedla, co czyni je bezpieczniejszym i spokojniejszym. Wszystkie budynki posiadają wygodne windy i system kontroli dostępu. Łącznie w sprzedaży znalazło się aż 600 mieszkań o bardzo różnorodnym metrażu. Najmniejsze, jednopokojowe kawalerki mają około 33 metry kwadratowe powierzchni i cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na możliwość najmu krótkoterminowego. Większe rodziny wybierają wielopokojowe mieszkania, największe liczą 85 mkw. Dużym atutem są też przestronne balkony i trasy, dzięki którym można podziwiać okoliczne tereny. Koszt lokalu mieszkalnego na wrocławskim osiedlu oscyluje na poziomie 8-9 tys. zł za metr, co oznacza, że cała nieruchomość kosztuje około 500 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *