Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Inwestycja Ptasia 20 w Poznaniu

0

Nowa inwestycja, która będzie łączyć funkcje mieszkaniową i usługową, realizowana jest w Poznaniu przy ul. Ptasiej. Za jej przygotowanie odpowiada firma Atal. Za sprawą dogodnego położenia oraz atrakcyjnych krajobrazów nowoczesne budynki cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców stolicy Wielkopolski.

W sumie firma Atal wybuduje cztery budynki mieszkalno-usługowe, które oferować będą 288 wygodnych mieszkań oraz 10 lokali usługowych. Położenie w centrum dzielnicy Grunwald zapewnia bezproblemowy dojazd od Śródmieścia oraz innych dzielnic Poznania. Mieszkania o powierzchni od 42 do 90 metrów kwadratowych zapewniają różne opcje aranżacji. Mieszkania na parterze będą posiadać własny ogródek, a te na wyższych kondygnacjach – przestronny balkon. W przypadki lokali usługowych powstaną przestronne pomieszczenia pod różne rodzaje działalności. Najmniejszy lokal będzie liczyć około 33 metry, największy – 94 mkw. Wszystkie znajdą się na parterze budynków.

materiały inwestora

Minimalistyczna architektura oraz subtelna kolorystka sprawią, że osiedle Ptasia 20 prezentuje się bardzo elegancko. Proste bryły i szklane balustrady  to trend z krajów Europy Zachodniej. Koncepcja została przygotowana przez biuro projektowe Archymetria. Wykonawca inwestycji przewidział też w projekcie funkcjonalne komórki lokatorskie oraz aż 389 miejsc postojowych w podziemnej hali parkingowej, a także 62 miejsca parkingowe na zewnątrz. Całe osiedle jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz posiada energooszczędny system oświetlenia i całodobowy monitoring, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom.

W pobliżu nie brakuje terenów do uprawiania aktywności na świeżym powietrzu, m.in. Lasek Marceliński oraz kolorowe place zabaw dla najmłodszych. Z łatwością można też dojechać do centrum Poznania za sprawą komunikacji miejskiej oraz dostępu do głównych miejskiej arterii. W okolicy znajduje się też wiele przedszkoli, szkół podstawowych, sklepów czy punktów medycznych, co czyni ten rejon wygodnym do zamieszkania na stałe. Cała inwestycja ma być gotowa w drugim kwartale 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *