Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Prestovia House w Warszawie

0

Właśnie rozpoczęła się budowa inwestycji Prestovia House przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, na prawym brzegu Wisły, tylko 2,5 km od Rynku Starego Miasta. Inwestorem jest Develia, a generalnym wykonawcą – NDI. Oddanie inwestycji do użytku jest planowane na czwarty kwartał 2022 r.

Prestovia House będzie 8-kondygnacyjnym budynkiem, w którym znajdą się 162 mieszkania, od kawalerek po lokale czeropokojowe, o metrażach od 30 do 92 mkw. Oprócz tego w budynku i jego otoczeniu znajdą się: garaż podziemny, naziemne miejsc postojowe, patio, winda, rozwerownia, schowki lokatorskie. Poza tym zapewnione zostaną następujące udogodnienia: całodobowa ochrona, monitoring, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna ze względu na niewielką odległość od centrum. W pobliżu znajdują się placówki edukacyjne (m.in. Akademia Leona Koźmińskiego), sklepy, punkty usługowe, a także miejsca rekreacji, takie jak Ogród Zoologiczny, Bulwary Wiślane czy Park Praski. Komunikację ułatwia bliskość arterii S8 oraz przystanków tramwajowych i autobusowych, a także stacji SKM.

Powyższe zalety sprawiają, że Prestovia House jest dobrym wyborem nie tylko jeśli chodzi o zakup mieszkania na własny użytek, lecz także do celów inwestycyjnych (lokale na wynajem dla studentów i turystów).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *