Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Partynice House we Wrocławiu

0

Partynice House to nowy zespół trzech budynków mieszkalnych na wrocławskich Krzykach, przy ulicy Kawalerzystów. Za realizację inwestycji odpowiada deweloper Rafin.

Mimo pewnej odległości od centrum miasta, osiedle jest dobrze skomunikowane ze względu na dobry dojazd do A4 i już wkrótce sąsiedztwo Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Niedaleko znajduje się też pętla tramwajowa i autobusowa. Niedługo osiedle zyska połączenie z Dworcem Głównym dzięki kolei podmiejskiej.

wizualizacja dewelopera

Jeśli chodzi o otoczenie budynków, dużą atrakcją jest prywatny park o powierzchni 8000 mkw., a także place zabaw i strefa rekreacyjna. W pobliżu znajduje się też mała galeria handlowa, w której można zrobić wszystkie niezbędne zakupy. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią bliskość przedszkola i szkół. Osoby lubiące aktywnie spędzać czas mogą się wybrać na pobliski basen czy na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych.

Zabudowa jest kameralna i przestrzenna. Budynki są niewysokie – o czterech kondygnacjach nadziemnych. Są one wykończone płytami drewnopodobnymi HPL, które są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Części wspólne budynków są również wykończone płytami drewnopodobnymi i klinkierem, a ich ozdobą są efektowne lustra.

Dostępne są mieszkania o różnych metrażach i rozkładach, od 35-metrowych kawalerek do ponad stumetrowych apartamentów. Są one wyposażone w wysokiej jakości anty-wyważeniowe drzwi dębowe z zamkami przeciwwłamaniowymi. Istotną zaletą jest też możliwość wyboru między oddzielnymi kuchniami a aneksami i między łazienkami z toaletą a toaletami w osobnych pomieszczeniach. Przewidziano też balkony, tarasy i prywatne ogródki.

Dla wygody mieszkańców deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz – zabudowy kuchni, kompletnego wyposażenia łazienki, a także podłóg i drzwi wewnętrznych we wszystkich pomieszczeniach. Do wyboru jest kilka wariantów aranżacji. Po wykończeniu, mieszkania są gotowe do wprowadzenia się – wystarczy wstawić meble i dekoracje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *