Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Park Skandynawia w Warszawie

0

Na warszawskiej Pradze-Południe realizowana jest rozbudowa osiedla Park Skandynawia. Za realizację inwestycji odpowiada firma Skanska, która zaplanowała w drugim etapie budowę 206 komfortowych mieszkań. Aktualnie budowane są dwa budynki – sześcio- i siedmiopiętrowy, w których powstaną też hale garażowe, parkingi rowerowe, wózkarnie oraz lokale usługowe. Mają być one gotowe do użytku w drugiej połowie 2021 roku. Docelowo cały kompleks Park Skandynawia liczyć będzie aż 9 budynków mieszkalnych.

Projekt osiedla Park Skandynawia powstał w pracowni architektonicznej nsMoonStudio. W nowych budynkach powstaną bardzo różnorodne mieszkania o powierzchni od 28 do 110 metrów kwadratowych. Nazwa osiedla nawiązuje do stylu, jakim charakteryzują się nieruchomości – jasna elewacja, naturalność oraz drewniane dodatki przywodzą na myśl domy w krajach skandynawskich. Atutem osiedla przy ulicy Optyków jest także dobrze rozwinięta infrastruktura miejska z bogatym zapleczem handlowo-usługowym oraz przystankami komunikacji miejskiej oraz sąsiedztwo Trasy Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. W pobliżu nie brakuje również szkół, przedszkoli oraz przychodni medycznych.

materiały prasowe

Osiedle budowane jest z najwyższej jakości materiałów i spełnia wszelkie normy certyfikacji środowiskowej BREEAM. Kompleks przyjazny jest otaczającej go przyrodzie, aby przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się z dobrodziejstw okolicznych parków i stref rekreacji. Wszystkie mieszkania oferowane są w stanie surowym. Duże okna gwarantują dostęp do naturalnego światła, a dodatkowa izolacja dźwiękoszczelna pozwoli cieszyć się ciszą i spokojem, pomimo mieszkania w największej polskiej aglomeracji. Ponadto wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony, a lokale na parterze w wygodne ogródki, aby cieszyć się rodzinnym czasem na świeżym powietrzu. Koszt nieruchomości zbliżony jest do średniej stawki w Warszawie. Za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego na osiedlu Park Skandynawia trzeba zapłacić około 12 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *