Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Nowy Port we Wrocławiu

0

Zespół budynków mieszkalnych Nowy Port to jedna z większych inwestycji, jakie w ostatnich latach realizowane są we Wrocławiu. Nowe mieszkania wzbogacą zasoby lokalowe w dzielnicy Psie Pole przy Betonowej i Chałupniczej.

Pierwszy etap budowy osiedla został już ukończony. Kolejne lokale będą gotowe w drugiej połowie 2019 roku. Ostatni budynek zostanie oddany do użytku w 2024 roku. W sumie w ramach inwestycji Nowy Port powstanie 1500 komfortowych mieszkań.

wizualizacja dewelopera

Za budowę mieszkań na Psim Polu odpowiada firma INKOM S.A. Mieszkania o powierzchni od 29 do 76 metrów kwadratowych zapewnią komfort zarówno osobom mieszkającym w pojedynkę, jak i rodzinom z dziećmi. Ponadto wszystkie lokale wyposażone będą w balkony lub tarasy, a na parterze powstaną wydzielone ogródki. Do dyspozycji lokatorów będą również przestronne parkingi i komórki lokatorskie. Deweloper przewiduje opcję wykończenia pod klucz, co dla wielu klientów stanowi dogodne rozwiązanie z możliwością bezpośredniej wyprowadzki.

Osiedle Nowy Port znajduje się w bliskimi sąsiedztwie zielonych terenów i rzeki, a liczne trasy spacerowe i ścieżki rowerowe stanowią przyjemne miejsce do wspólnej rekreacji. W promieniu kilku kilometrów dostępne są też szkoły, sklepy, punkty usługowe, przychodnie, restauracje oraz banki, co czyni to miejsce bardzo wygodnym do zamieszkania. Dojazd do centrum również nie jest problematyczny ze względu na dobrze rozwiniętą siatkę połączeń komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum własnym samochodem nie trwa dłużej niż 10 minut. Niedaleko jest też wjazd na Wschodnią Obwodnicę Wrocławia.

Nowy Port to funkcjonalne mieszkania w atrakcyjnej aranżacji i niskiej cenie jak na rynek wrocławski. Najtańsze lokale kosztują już od 5,5 tys. zł za metr kwadratowy. Dzięki temu wygodne nieruchomości są w zasięgu finansowym znacznie szerszej grupy nabywców. Dogodne warunki sprzedaży sprawiają jednak, że mieszkania w Nowym Porcie szybko się wyprzedają. Osoby zainteresowane muszą sprawnie kompletować dokumenty i podejmować ważne decyzje, by otrzymać klucze do wymarzonego M.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *