Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Nowe Torpo w Toruniu

0

Kolejna ciekawa inwestycja realizowana jest w Toruniu. Przy ul. Żwirki i Wigury zostanie wybudowano osiedle, które oferować będzie komfortowe mieszkania oraz lokale usługowe. Inwestycję o nazwie Nowe Torpo przygotowuje firma PRES Grupa Deweloperska, która na swoim koncie ma już kilka podobnych projektów. Szacuje się, że mieszkania będą gotowe do obioru już w połowie 2022 roku.

Budowa podzielona jest na etapy. W pierwszym wybudowanych zostanie aż 166 lokali mieszkalnych. Ich różnorodny metraż sprawdzi się zarówno dla singli, jak i większych rodzin. Dostępne będą 30-metrowe kawalerki oraz 100-metrowe apartamenty. Cały kompleks składać się będzie z czterech niewysokich budynków. Parterowe lokale przeznaczone będą na sklepy i punkty usługowe, aby mieszkańcy osiedla Nowe Torpo mogli załatwić wszystko co najważniejsze w obrębie swojego bloku.

materiały inwestora

Wszystkie mieszkania wyposażone będą w przestronne balkony i duże, modne okna. Parkingi dostępne będą w podziemnej hali garażowej. Zaplanowano też komórki lokatorskie, parkingi dla rowerów oraz place zabaw dla dzieci. Nowe toruńskie osiedle ma tętnić życiem i stanowić przyjemny azyl dla nowych mieszkańców. Atutem kompleksu jest lokalizacji w miejscu dawnych zakładów odzieżowych Torpo, skąd łatwo dojechać do pozostałych części miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Warto też zwrócić uwagę na prostą, ale jednocześnie bardzo modną aranżacją. Szklane balustrady, biała elewacja i drewniane dodatki z pewnością świetnie będą komponować się z pozostałą zabudową tej części Torunia.

Cena za metr kwadratowy nieruchomości na osiedlu Nowe Torpo różni się ze względu na układ i umiejscowienie mieszkania. Najtańsze lokale dostępne są już od 6,7 tys. za metr, za najdroższe, które oferują najlepszy widok na zieloną okolicę trzeba będzie zapłacić przynajmniej 8,2 tys. zł za metr. Chętnych jednak na nowe nieruchomości nie brakuje. Wiele mieszkań z pierwszego etapu jest już zarezerwowanych. Można się spodziewać, że niebawem w sprzedaży pojawią się kolejne atrakcyjne lokale mieszkalne oraz usługowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *