Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Nowa Myśliwska w Krakowie

0

Kraków Płaszów niebawem wzbogaci się o nowe osiedle mieszkaniowe. Ciekawa inwestycja zostanie zrealizowana przy ulicy Myśliwskiej w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Nowe i bardzo komfortowe mieszkania wybuduje firmy Budimex Nieruchomości. Wiele z nich zostało już sprzedanych ze względu na wysokie zapotrzebowanie na lokale mieszkalne w tej części Krakowa.

Nowe osiedle o nazwie Nowa Myśliwska to kolejny projekt Budimex Nieruchomości prowadzony w stolicy Małopolski. W skład kompleksu wejdzie jeden siedmiopiętrowy budynek, w którym powstanie aż 129 mieszkań. Deweloper oferuje różne metraże – najmniejsze kawalerki liczą 30 metrów kwadratowych, natomiast największe mieszkania, składające się z czterech pokoi, to blisko 80 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej. Taka różnorodność pozwoli dopasować ofertę do różnych potrzeb.

Wszystkie mieszkania posiadać będą balkonu, tylko parterowe lokale będą mieć ogródek. Ponadto część pomieszczeń na parterze zostanie zaadaptowana na lokale usługowe, dzięki temu w budynku będą mogły działać sklepy i różne punkty handlowe. Wykonawca nie zapomniał też o najmłodszych lokatorach, dlatego na wewnętrznym rekreacyjno-wypoczynkowy dziedzińcu powstanie kolorowy plac zabaw. W planach jest także siłownia plenerową oraz specjalne leżaki i ławki do relaksu na świeżym powietrzu. Plusem osiedla Nowa Myśliwska jest też położenie w dobrze skomunikowanej części Krakowa, skąd można łatwo dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską do wszystkich dzielnic aglomeracji.

Projekt architektoniczny budynku został stworzony przez pracownię SARAN Architekci. Jasna, niemal biała elewacja to obecny trend w budownictwie mieszkaniowym. Wśród dodatków dominować będą elementy w odcieniach szarości i antracytu, pojawią się też płyty dekoracyjne w kolorze drewna oraz modna czerwona cegła. Zgodnie z zapowiedziami wykonawcy osiedla odbiór mieszkań będzie możliwy już w pierwszym kwartale 2022 roku, dlatego sprzedaż mieszkań przy ulicy Myśliwskiej 55 odbywa się intensywnie. Atrakcyjna cena na poziomie 8 tysięcy złotych za metr kwadratowy nieruchomości przyciąga nabywców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *