Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Naturalnie Niebyła w Krakowie

0

Kraków to jedno z najpopularniejszych miast w Europie, dlatego rozwój sektora nieruchomości jest niezbędny. Coraz więcej osób decyduje się osiedlić na stałe właśnie stolicy Małopolski. Wkrótce dla przyszłych mieszkańców Krakowa postanie nowa inwestycja mieszkaniowa o ciekawej nazwie – Naturalnie Niebyła. Kameralny, dwupiętrowy budynek oferować będzie 23 mieszkania o różnej powierzchni. Naturalnie Niebyła powstaje w centrum Nowej Huty.

W otoczeniu zieleni budowane są  komfortowe i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 29 do 65 metrów kwadratowych, dzięki czemu spełnią oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkony. Jasna elewacja z dużymi oknami zapewni elegancki wygląd i przytulny charakter we wnętrzach. Budynek wkomponowuje się w okoliczną zabudowę, gdzie dominują jednorodzinne domki. Mieszkańcy mogą liczyć na szereg udogodnień: stojaki rowerowe, trzepak, specjalne dojazdy. Ponadto w planach inwestycji jest budowa miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.

fot. wizualizacje dewelopera

Nazwa budynku pochodzi od nazwy  ulicy, na której powstaje – ul. Niebyłej. Wielkim atutem tej inwestycji jest dostęp do terenów zielonych, które pozawalają na aktywne spędzanie czasu na łonie natury. Ścieżki spacerowe i rowerowe oraz nowoczesne place zabaw są niezwykle cenne dla przyszłych mieszkańców. Natomiast rozwinięta sieć komunikacyjna z centrum miasta daje swobodę korzystania z oferty kulturalnej i rozrywkowej całej aglomeracji.

Nowa Huta to rozwojowe miejsce, które posiada bogatą infrastrukturę i ważne zabytki z okresu socrealizmu, m.in. Plac Centralny, Centrum Administracyjne Huty im. Tadeusza Sendzimira czy Nowohuckie Bramy. Ponadto w pobliżu znajduje się  Zespół Szpitala im. Żeromskiego, żłobki, przedszkola i szkoły. A łatwy dojazd do obwodnicy miasta i autostrady umożliwiają bezproblemowa poruszania się po całym Krakowie.  Inwestor, Mawat Developer, szacuje, że Naturalnie Niebyła będzie gotowa pod koniec 2018 roku. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła. Ich koszt waha się w przedziale 5-7 tys. zł za metr kwadratowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *