Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Murapol Zielona Toskania we Wrocławiu

0

Inwestycja Murapol Zielona Toskania ma powstać na wrocławskich Wojszycach przy ulicy Klasztornej. Sprzedaż mieszkań w ramach pierwszego etapu właśnie się rozpoczęła, a prace budowlane mają ruszyć w III kwartale 2019 r. Projekt został wykonany przez Murapol Architects Drive Sp. z o.o.

Pierwszym etapem ma być budynek składający się z 5 kondygnacji i 160 lokali – kawalerek oraz mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych. Mieszkania będą miały powierzchnię od 25 do 56 mkw. Lokale na parterze będą miały ogródki i tarasy, a te na wyższych kondygnacjach – obszerne balkony. Przewidziano także 192 miejsca postojowe, w tym 62 w garażu podziemnym.

wizualizacja inwestora

Kolejne etapy zakładają budowę kameralnego osiedla złożonego z 5 budynków. Będą one niewysokie, o dwuspadowych dachach. Na osiedlu zaplanowano także plac zabaw dla dzieci.

Charakterystyczną cechą inwestycji mają być rozwiązania HMS (Home Management System – system zarządzania domem). Będą one obejmowały możliwość sterowania urządzeniami elektrycznymi, oświetleniem i ogrzewaniem, a także wideodomofon i monotoring części wspólnych. Mieszkania będą także wyposażone w filtry antysmogowe w nawiewnikach okiennych.

Kolejnym atutem inwestycji będzie lokalizacja – w pobliżu parku Brochowskiego i innych terenów zielonych oraz z dobrym dostępem do sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji, przedszkoli i szkoły podstawowej, a także toru kartingowego i Aquaparku. Komunikacja miejska zapewnia dogodne połączenia z centrum miasta, a dojazd zajmuje ok. 15 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *