Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Moko Botanika w Warszawie

0

Nowa inwestycja w Warszawie o nazwie Moko Botanika jest już w sprzedaży. Wyjątkowy projekt realizowany przy ul. Bokserskiej przez firmę Marvipol Development z pewnością zaciekawi wielu mieszkańców stolicy. Projekt architektoniczny osiedla Moko Botanika przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates. Nowoczesne mieszkania na Mokotowie mają być gotowe do odbioru po koniec 2021 roku.

Moko Botanika to wygodne osiedlu, które oferować będzie aż 477 mieszkania o bardzo różnorodnym metrażu. W sprzedaży są jednopokojowe kawalerki o powierzchni 32 mkw oraz przestronne, wielopokojowe apartamenty, które liczą około 113 mkw. Na dolnych kondygnacjach zaplanowano również sześć lokali usługowych, by mieszkańcy najpotrzebniejsze rzeczy mogli załatwić na miejscu.

wizualizacja inwestora

Niebawem ma rozpocząć się budowa osiedla Moko Botanika i potrwa ona kilkanaście miesięcy. W skład całego kompleksu wejdzie kilka segmentów na planie kwadratu. Pomiędzy budynkami wykonawca przygotuje teren rekreacyjny, by mieszkańcy mogli wypoczywać na świeżym powietrzu. Ponadto taki układ zapewni ciszę oraz spokój. Mieszkańcy będą czuć się bezpiecznie za sprawą całodobowego monitoringu i nadzoru firmy ochroniarskiej.

Osiedle Moko Botanika ze względu na swoje położenie cieszy się dużym powodzeniem. Bliskość do centrum ze względu na pracę jest kluczowa. Dojazd z tej części Warszawy zajmuje około 15-20 minut. Natomiast codzienne niezbędne sprawy można bez problemów załatwić w obrębie osiedla, gdyż nie brakuje tutaj różnorodnych sklepów, przychodni medycznych, szkół czy lokali usługowych. W pobliżu znajduje się też park Romana Kozłowskiego, czyli idealne miejsce na spacery. A prosta, jasna architektura kompleksu doskonale wpisuje się w trendy i okoliczną zabudowę.

Mieszkania w tym miejscu mogą też okazać się dobrą inwestycją na wynajem ze względu na pobliskie centrum biznesowe – Służewiec Przemysłowy, gdzie pracuje niemal 100 tysięcy osób. Koszt mieszkania nie odbiega o innych cen za podobne inwestycje na terenie Warszawy. Za metr kwadratowy mieszkania w Moko Botanika trzeba będzie zapłaci około 10 tys. złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *