Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Moja Północna na warszawskiej Białołęce

0

Nowoczesne i bardzo rodzinne osiedle powstaje w modnej dzielnicy Warszawy, na Białołęce. Za realizację inwestycji odpowiada firma Eco-Classic. Osiedle Moja Północna powstanie przy ulicy Kościeszów.

Wykonawca, widząc zapotrzebowanie na takie nieruchomości, poszukiwał dogodnego miejsca w spokojniej części stolicy i jednocześnie z dostępem do pełnej infrastruktury aglomeracji. W sąsiedztwie nowego osiedla znajduje się Galeria Północna, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnie medyczne, przedszkola, szkoły oraz piękny Park Picassa.

wizualizacja dewelopera

Osiedle Moja Północna ma być gotowe już na początku 2021 roku. Składać się będzie z kilku połączonych ze sobą segmentów, dlatego jego budowa rozłożona jest na cztery etapy. Całe osiedla rozplanowano na planie kwadratu z niewielkimi placami na środku kompleksu. Łącznie w sprzedaży pojawi się 125 mieszkań o różnorodnej powierzchni. Dostępne będą modne kawalerki, których metraż nie przekracza 30 metrów kwadratowych. Największe, kilkupokojowe mieszkania liczyć będzie niemal 80 mkw. Atrakcyjna cena lokali, która zaczynać się będzie od 260 tys. zł, ma zachęcić mieszkańców Warszawy do szybkiego zakupu. Pierwsi chętni już rozpoczynają rezerwacje na nowe i atrakcyjne mieszkania. Ponadto na dolnej kondygnacji przewidziano kilka lokali usługowych, by zapewnić mieszkańcom jeszcze większą wygodę.

Projekt architektoniczny stworzyła pracownia ECO-Classic Architekci. Aranżacja osiedla ma być ponadczasowa, dlatego zdecydowano się na zawsze modną biel i szare dodatki. Wysoka jakość wykończenia będzie widoczna również przy wyborze stolarki okiennej i drzwiowej. Mieszkania mają być ciche i ciepłe. Większość lokali mieszkalnych będzie posiadać przestronne balkony, dzięki którym będzie można stworzyć dodatkową przestrzeń wypoczynkową. Lokatorzy do dyspozycji będą mieć podziemne garaże oraz parkingi rowerowe. Wszystkie te udogodnienia mają zapewnić lokatorom komfort i radość z mieszkania w nowo wybudowanym osiedlu na warszawskiej Białołęce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *