Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Młyny Gdańskie

0

Inwestycja o nazwie Młyny Gdańskie wkrótce wzbogaci gdańską dzielnicę Siedlce.  Nowatorskie budynki wykończone czerwoną cegła będę pełnić funkcję mieszkaniową oraz usługową, a ze względu na bliskość do centrum Gdańska stanowią niezwykle atrakcyjne miejsce. Projekt architektoniczny osiedla Młyny Gdańskie powstał w lokalnej pracowni B1, a za realizację inwestycji odpowiada firma Allcon Osiedla, która ma na swoim koncie kilka podobnych projektów.

Komfortowe osiedle budowane jest przy ulicy Malczewskiego i nawiązywać będzie do historycznej zabudowy Gdańska oraz tradycji młynarskiej. Piękne otoczenie potoku i zielonych terenów to ważne atuty tego kompleksu. Przestrzeń pomiędzy budynkami będzie zaaranżowana, aby nowi mieszkańcy mogli miło spędzać czas na świeżym powietrzu. Nie zabraknie ścieżek spacerowych, osiedlowej zieloni oraz małej architektury. Wszystko dopełni specjalne koło młyńskie.

wizualizacja inwestora

Osiedle Młyny Gdańskie składać się będzie z czterech budynków i realizowane jest w podwyższonym standardzie. Wykonawca planuje stworzenie miejsca widokowego, by mieszkańcy mogli podziewać wspaniałą panoramę miasta. Imponujący będzie również hol wejściowy, które przypominać ma dawną bramę wjazdową do Gdańska. Historyczny design widoczny będzie także za sprawą elewacji z charakterystycznej cegły i metalowych dodatków. Natomiast w kwestii bezpieczeństwa zostaną zastosowane najnowocześniejsze systemy kontroli dostępu oraz całodobowy monitoring.

Na terenie osiedla powstanie też kilka lokali usługowych, z których na co dzień mają korzystać mieszkańcy. W specjalnej strefie rekreacyjno-klubowej dostępna będzie sala do ćwiczeń oraz klub taneczny. Nie zabraknie też sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Natomiast mieszkania oferowane będą w bardzo różnym metrażu – od kompaktowych kawalerek o powierzchni 25 metrów kwadratowych do bardzo przestronnych ponad 120-metrowych apartamentów. Pierwsze mieszkania mają być gotowe już w połowie 2022 roku. Cena za metr kwadratowy nieruchomości rozpoczyna się od 10 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *