Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Miasto Moje w Warszawie

0

Miasto Moje to inwestycja, która ma powstać na warszawskiej Białołęce. Jej atutem ma być wszechstronność i dostępność do wszelkich udogodnień przy jednocześnie niskiej cenie. Osiedle ma powstać przy ulicy Marywilskiej i oferować swoim mieszkańcom kilka wyjątkowych stref, m.in. plenerową siłownię, integracyjny plac zabaw dla najmłodszych czy osiedlowy amfiteatr.

Inwestor zapowiada, że klucze do nowych mieszkań będzie można odebrać pod koniec 2020 roku. Za realizację całej inwestycji odpowiedzialna jest firma Ronson Development.

materiały inwestora

Osiedle składać się będzie z trzech budynków o 5 lub 6 piętrach, zaplanowano też podziemną halę garażową. W sumie ma powstać aż 159 mieszkań o różnych układzie pokoi. Najmniejsze kawalerki o powierzchni około 30 metrów sprawdzą się dla osób samotnych, dla dużych rodzin przewidziano niemal 90-metrowe mieszkania z 4 pokojami. Cena za metr kwadratowy nieruchomości oscylować będzie miedzy 5,7 tys. a 8 tys. złotych. Co ważne, wszystkie mieszkania będą posiadać balkon lub loggię. Dostępne będą też komórki lokatorskie.

Bardzo dobra lokalizacja osiedla Miasto Moje sprawia, że już teraz widać zainteresowanie nowymi lokalami. Bliskość transportu publicznego oraz wygodny dojazd do centrum umożliwiać będzie wygodne przemieszczanie się do pracy czy szkoły w śródmieściu. Ponadto w pobliżu znajduje się stacja metra oraz liczne ścieżki rowerowe, co także daje możliwość poruszania się po stolicy. Nowoczesna i jednocześnie bardzo stylowa architektura przyciągać będzie uwagę. Jasna elewacja, prosta bryła i metalowe dodatki zapewnią atrakcyjny wygląd na długie lata.

Zaletą nowej warszawskiej inwestycji z pewnością są okoliczne parki i rezerwaty przyrody, dzięki którym można w kilka chwil zrelaksować się na łonie natury. Białołęka to coraz modniejsze miejsce w Warszawie do osiedlenie się na stałe, dlatego stale przybywają kolejne punkty usługowe. W niedalekiej odległości od budynków Moje Miasto znajdują się różnorodne sklepy spożywcze i przemysłowe, przedszkola, szkoły czy specjalistyczne poradnie medyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *