Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Legnicka Street we Wrocławiu

0

Ciekawy obiekt mieszkalny od początku roku dostępny jest we Wrocławiu. Chodzi o kompleks Legnicka Street, który za sprawą nietypowej architektury i rozwiniętej infrastruktury znalazł uznanie w oczach mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Dwuetapowa budowa trwała niemal trzy lata i wymagała przygotowania otoczenia wokół bloku. Ostatecznie, w styczniu 2020 roku deweloper uzyskał zgodne na oddanie do użytku nowych nieruchomości. Wykonawcą inwestycji jest spółka Wrocławskie Centrum Inwestycyjne, a inwestorem Popowice Development.

Legnicka Street składa się z jednego, bardzo dużego budynku wielorodzinnego. Liczący 9 pięter obiekt oferuje aż 472 lokale mieszkalne oraz pomieszczenia usługowe na parterze i pierwszym piętrze. Mieszkania o różnej powierzchni pozwalają każdemu znaleźć to wymarzone „M”. Najmniejsze 39-metrowe kawalerki sprawdzają się dla studentów oraz pod wynajem krótkoterminowy. Natomiast dla rodzin dostępne są przestronne, liczące aż 113 metrów kwadratowych apartamenty. Biała elewacja, duże okna i szklane dodatki tworzą nowoczesny, ale przyjemny design. Wszystkie mieszkania wyposażone są w wygodne balkony, z których można podziewać okolice popularnej części Wrocławia.

Dla wygody mieszkańców powstał trzykondygnacyjny garaż podziemny, strefy parkingowe przed budynkiem, cichobieżne windy oraz zewnętrzne strefy wspólne. Zielone patio to najlepsze miejsce na rodzinny odpoczynek. Dla dzieci nie brakuje też kolorowych placów zabaw. Ogromnym atutem Legnicka Street jest lokalizacja osiedla. Do wrocławskiego rynku można dojechać w kilka minut. Wygodny jest również dojazd na obwodnicę Wrocławia. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, szkół czy punktów medycznych, a za sprawą przystanków komunikacji miejskiej dojazd do wszystkich części Wrocławia nie stanowi żadnego problemu. W budynku zostało kilka wolnych mieszkań, który koszt kształtuje się od 6 100 do 8 800 zł za metr kwadratowy, co daje koszt ponad pół miliona złotych za większą nieruchomość. To atrakcyjna stawka na tę część Wrocławia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *