Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Lake House w Zegrzu

0

Kolejne luksusowe osiedle powstaje w okolicach Warszawy. Kompleks Lake House w Zegrzu składa się z dwóch niewysokich budynków wielorodzinnych z przepięknym widokiem nad Jezioro Zegrzyńskie. Za realizację inwestycji odpowiada doświadczony deweloper BDC Development SA, który ma na swoim koncie kilka prestiżowych osiedli. Budowa ma zakończyć się już w pierwszym kwartale 2021 roku.

Zainteresowanie atrakcyjnymi lokalami mieszkalnymi poza miastem jest coraz większe, bo ze względu na możliwość pracy zdalnej takie rozwiązanie daje wiele korzyści – niższą cenę, większy metraż i dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych bez rezygnacji z pracy w stolicy. Mieszkanie nad pięknym Jeziorem Zegrzyńskim pozwoli cieszyć się widokiem oraz dostępem do infrastruktury sportowej. Za sprawą nowo wybudowanej mariny można uprawiać żeglarstwo, kitesurfing, windsurfing, kajakarstwo czy wioślarstwo. Ponadto z Zegrza od centrum Warszawy dojedziemy w niewiele ponad pół godziny. Natomiast do pobliskiego Legionowa jest zaledwie 9 km, gdzie bez problemu można zrobić większe zakupy i załatwić najpotrzebniejsze sprawy. Dostęp do komunikacji publicznej to kolejny atut. Za sprawą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich dojedziemy na większości dzielnic Warszawy, na Lotnisko Chopina czy nawet na Lotnisko Warszawa-Modlin.

materiały inwestora

Osiedle Lake House będzie miało bezpośredni dostęp do wody. Jasne budynki z elementami drewna i ekologicznymi zielonymi dachami doskonale wpiszą się w krajobraz. Łącznie powstanie 59 apartamentów o podwyższonym standardzie, o powierzchni od 40 do 78 metrów kwadratowych, i dwupoziomowe o powierzchni od 55 do 150 mkw. Piękny widok podziwiać będzie można z przeszklonych balkonów. Natomiast mieszkania dwupoziomowe posiadać będą przestronne tarasy na dachu. Na parterze zaplanowano lokale usługowe, w podziemnej hali – miejsca postojowe dla lokatorów. Dostępną będą również parkingi na zewnątrz. Cena za metr luksusowego mieszkania rozpoczyna się od 8 tys. złotych, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla warszawskich stawek za nieruchomości o takim standardzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *