Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Inwestycja Forteczna Park w Toruniu

0

Obiekty magazynowe pojawiają się w kolejnych polskich miastach, gdyż zapotrzebowanie na tego typu usługi rośnie z każdym rokiem. Nowa inwestycja o charakterze magazynowo-biurowym wkrótce dostępna będzie w Toruniu. Budowa drugiej części nowoczesnego obiektu ma rozpocząć się już w lipcu 2021 roku. Dzięki temu kompleks „Forteczna Park” wzbogaci się o nowe biura i magazyny. Dodatkowy budynek powstanie w strefie biznesowej osiedla JAR. Inwestorem kompleksu jest toruńska spółka Baza.

Forteczna Park  ze względu na bardzo dogodne położenie tuż przy wyjeździe z Torunia doskonale sprawdzi się jako obiekt magazynowo-biurowy. Obiekt powstanie przy ulicy Fortecznej 13, czyli w pobliżu autostrady A1 w kierunku Gdańska, więc różne grupy klientów będą zainteresowane skorzystaniem z nowej usługi. Drugi etap budowy kompleksu biurowego pozwoli też lokalnym firmom na rozwiniecie swojej działalność w komfortowej przestrzeni biznesowej. Budynek A, który powstał w 2020 roku szybko znalazł najemców i obecnie nie dysponuje wolnymi pomieszczeniami. Budynek B również ma oferować różne powierzchnie magazynowo-biurowe   oraz specjalne pomieszczenia socjalne, dzięki którym komfort pracy w takim miejscu jest zdecydowanie wyższy.

materiały inwestora

Wykonawca planuje zakończyć budowę inwestycje już I kwartał 2022 roku. Do użytku ma zostać oddanych aż  2,7 tys. metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Będzie ona podzielona na 14 dobrze wygodnych modułów magazynowych oraz przestrzeni  biurowych  o powierzchni od 120 do 280  mkw. Za sprawą modułowego układu budynku będzie możliwość połączenia wybranych lokali w razie zapotrzebowania najemcy na większe strefy biurowe. Wszelkie potrzebny można zgłaszać już na etapie realizacji, dzięki czemu również wykończenie będzie spersonalizowane pod najemcę. Co ważne, do każdego sektora magazynowego przydzielone są miejsca parkingowe oraz plac manewrowy. Ponadto obiekt posiada automatyczne bramy, wygodne zaplecza sanitarne, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz ogrzewania miejskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *