Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Eco-City Sopot

0

Eco City to nowoczesne kompleksy mieszkaniowe z przeznaczeniem na zakwaterowanie dla biznesu, turystów oraz studentów. Zlokalizowane są w największych miastach w Polsce. Inwestycje te powstają z myślą o inwestorach chcących lokować swoje środki w bezpieczne aktywa nieruchomościowe.

Jak podają źródła, inwestycja w lokal w Eco City daje możliwość otrzymania stałej stopy zwrotu na poziomie 7 proc. w skali roku. Założeniem inwestora jest zarówno wybudowanie, jak i zarządzanie przedmiotowym obiektem poprzez struktury własne grupy Medard.

materiały inwestora

Eco City Sopot to zespół lokali inwestycyjnych. Składają się one z 84 mikroapartamentów, które są przeznaczone na wynajem.

Inwestycja znajduje się w Sopocie przy ulicy Rzemieślniczej 5. Realizatorem inwestycji jest deweloper ECO CAMPUS SOPOT Sp. z o.o., a operatorem Unihouse Oddział Unibep S.A. Planowany termin oddania inwestycji to pierwszy kwartał 2020 roku. Aktualnie jest w trakcie budowy.

Apartamenty znajdować się będą w 4-kondygnacyjnym budynku. Ich metraże to od 16 do 20 mkw. Wszystkie zostaną wykończone i wyposażone pod klucz. Będą miały wydzieloną część kuchenną, strefę dzienną i sypialną, łazienkę oraz zielony taras. W części kuchennej przewidziana została zabudowa, lodówka i blat roboczy. W strefie dziennej zaprojektowano stół z krzesłami oraz szafę w zabudowie stałej. W strefie sypialnianej zaprojektowano łóżka do spania oraz szafkę nocną. Lokal inwestycyjny będzie zaprojektowany w ciepłym stylu, aby dawał poczucie ciepła i komfortu. Całość wykończenia ma mieć ciekawy design lamp i licznych dodatków.  Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eco Campus Sopot przewidział również miejsca postojowe naziemne.

Cała inwestycja ma być wykonana z wykorzystaniem energooszczędnych technologii, zapewniając wygodę oraz dbałość o środowisko naturalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *