Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Inwestycja Apollo Split Business&Living

0

W ostatnim czasie nastąpił wyraźny wzrost w realizacjach inwestycji budowlanych o charakterze usługowo-mieszkalnym. Ciekawy budynek, spełniający obie te funkcji powstanie w ciągu kilkunastu miesięcy w Kielcach. Jego usytuowanie sprawia, że będzie on jednym z najpopularniejszych miejsc do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w mieście. W samym sercu miasta, miedzy aleją IX Wieków Kielc i ulicami Piotrkowską oraz Pelca, powstanie niezwykły obiekt o nazwie Apollo Split.

Teren w centrum Kielc od pewnego czasu stał się miejscem różnych prac budowlanych. Właśnie w tym rejonie buduje się bardzo nowoczesny obiekt biurowo-mieszkalny Apollo Ventus Business&Living. Widząc potencjał tej inwestycji już zdecydowano się na kolejny etap i rozbudowę inwestycji. Oba budynki zostały zaprojektowane przez tę samą firmę – Pracownię Architektoniczną Tera Group, a za ich realizację odpowiada spółka Apolloplast.

wizualizacje inwestora

W nawiązaniu do firmowego nazewnictwa najnowszy projekt został nazwany Apollo Split Business&Living. Ma on być nową wizytówką miasta. Będzie to czteropiętrowy obiekt, w którym dostępne będą powierzchnie biurowe, lokale usługowe i komfortowe mieszkania. Łącznie do zagospodarowania będzie ponad 4,5 tysiąca metrów kwadratowych. Na parterze dostępne będą wyłącznie lokale usługowe. W sumie będzie ich 23, o różnych powierzchniach, co pozwoli na prowadzenie różnego rodzaju działalności. Na pozostałych trzech piętrach powstanie 26 mieszkań – zarówno kompaktowe kawalerki, jak i większe, kilkupokojowe lokale mieszkalne.

W projekcie obiektu usługowo-mieszkalnego nie zabrakło podziemnego parkingu, który będzie mógł pomieść aż 36 samochodów. Jednak największym atutem Apollo Split Business&Living ma być jego niezwykła architektura, nawiązująca do XIX-wiecznej zabudowy Kielc, ale jednocześnie zaskakująca nowoczesnością. Inwestor planuje zakończenie wszelkich prac budowlanych w trzecim kwartale 2020 roku. Ceny za poszczególne lokale nie są jeszcze znane, ale mają nie odbiegać od średniej w tej lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *