Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Inwestycja Angel City we Wrocławiu

1

Centrum Wrocławia zyska w ciągu najbliższych miesięcy bardzo atrakcyjną inwestycję mieszkaniowo-usługową. Budynek Angel City oferować będzie prestiżowe apartamenty, specjalnie zaprojektowane przez znanych, londyńskich architektów. Położenie pomiędzy ul. Traugutta a Walońską zapewnia wygodny i krótki dojazd do najważniejszych punktów miasta.

Sprzedaż ekskluzywnych mieszkań już się rozpoczęła i cieszy się dużym zainteresowanie ze względu na liczne udogodnienia w obiekcie. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od pułapu 8,5 tys. złotych.

materiały inwestora

 W Angel City Wrocław dostępne będą zarówno kawalerki dla studentów czy pod wynajem turystyczny, jak i bardzo przestronne, około stumetrowe apartamenty z tarasami dla dużych rodzin. Cała inwestycja wykorzystuje neorenesansowe elementy, które w zestawieniu z nowoczesnym wykończeni tworzą unikatowy charakter obiektu. W budynku funkcjonować będzie centrum fitness, o komfort lokatorów dbać będzie też całodobowa ochrona. W projekcie przewidziane są garaże podziemne, parkingi rowerowe oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Tym, co wyróżni Angel City Wrocław od innych inwestycji w tym rejonie będzie ogromny, zielony dziedziniec. Mnóstwo zieleni, pięknych okazów drzew oraz atrakcyjnej roślinności pozwolą mieszkańcom w pełni zrelaksować się podczas rodzinnych spacerów. Mieszkańcy ostatnich pięter budynku będą również posiadać unikatowy i zapierający dech w piersiach widok na Przedmieście Oławskie. W sumie w sześciopiętrowym obiekcie ma powstać niemal 400 komfortowych mieszkań. Wszystkie zostały zaprojektowane przez firmę EPR Architects.

Przyszli mieszkańcy Angel City Wrocław mogą skorzystać z tzw. zamkniętego rachunku powierniczego. Dostępny jest też system płatności 10/90, ale tylko na początkowym etapie inwestycji. Oba warianty mają zwiększyć poczucie bezpieczeństwa dla wszystkich, którzy zdecydują się zainwestować swoje środki finansowe, choć budynek będzie gotowy dopiero za kilkanaście miesięcy. Wykonawca inwestycji, czyli firma Angel Poland Group zapowiada, że do nowych mieszkań będzie można wprowadzić się w drugiej połowie 2021 roku.

1 komentarzy

  1. Jacek 10 kwietnia 2019 o 09:36 -  Odpowiedz

    Ciekawy projekt – mam wrażenie, że rozmiary oraz styl okien jest tak jakby odbiciem innych kamienic z Przedmieścia Oławskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *