Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

DL Center Point III w Katowicach

0

W samym centrum Katowic zostanie wybudowany 12-piętrowy biurowiec, który z pewnością wzbudzi ciekawość mieszkańców oraz inwestorów. Nowoczesny budynek z panoramicznymi przeszkleniami wzbogaci aleję Korfantego i oferować będzie komfortową przestrzeń do prowadzenia różnego typu działalności. W budynku znajdą się liczne przestrzenie biurowe i usługowe, z których będzie można korzystać już w połowie 2021 roku.

Za realizację inwestycji odpowiada firma DL Invest Group, natomiast wykonawcą obiektu jest konsorcjum Eiffage. Oba przedsiębiorstwa mają na swoim koncie wiele podobnych inwestycji.

materiały inwestora

Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie katowickiego Spodka czyni nową inwestycję niezwykle atrakcyjną. Wygodny dojazd z każdej części aglomeracji śląskiej pozwoli na optymalne prowadzenie działalności handlowej oraz usługowej. Ponadto takie położenie jest bardzo prestiżowe, co jest równie ważnym aspektem dla wielu marek. Z ostatnich pięter budynku będzie można podziwiać imponującą panoramę na śląską aglomerację.

Budynek na planie trójkąta liczyć będzie 12 naziemnych i 2 podziemne kondygnacje. Przestronna hala garażowa zapewni miejsce dla kilkuset aut oraz strefy na parkingi rowerowe. Natomiast nowoczesne lokale będą przygotowane na ponad 83 tysiące metrów powierzchni biurowej. Ze względu na wysokie zapotrzebowania na tego typu lokale pod wynajem wiele biur jest już zarezerwowanych. Wykonawca szacuje, że budynek w stanie surowym będzie gotowy pod koniec kwietnia 2021 roku.

Projekt architektoniczny został przygotowany przez spółkę Ostrowscy Architekci Biuro Projektowe. Charakterystyczne ułożenie paneli elewacyjnych w nietypową szachownicę przyczyni się do urozmaicenia centrum stolicy Śląska. Ze względu na konieczność specjalistycznego zabezpieczania budowy w centrum dużego miasta, budową będzie wymagała zastosowania najnowszych technik. Cały budynek powstania w oparciu o najnowszej technologie oraz materiały najwyższej jakości, aby przyszli najemcy mieli możliwość pracy w luksusowych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *