Sprzedaż nieruchomości, Wiadomości i statystyki

Czym deweloperzy zachęcają klientów?

0

Każdy kupujący mieszkanie szuka takiej oferty, która spełni jego wszystkie wymagania. Nic dziwnego – zakup nieruchomości to spory wydatek i warto mieć pewność, że pieniądze nie poszły na zmarnowanie. Inwestorom nie jest zatem łatwo przekonać zainteresowanych, że to właśnie ich oferta jest tym, czego szukają. Mają oni jednak na to swoje sposoby. Jak aktualnie deweloperzy walczą o klientów?

Jakie są wymagania kupujących?

Każdy ma inne priorytety. Jednak pewne trendy udzielają się wszystkim. Jakie powinny być zatem osiedla marzeń? Ekologiczne, ciche, ale w ciekawym otoczeniu, przyjazne dzieciom i zwierzętom, pełne zieleni, ale praktyczne. Ważne są zatem mądre rozwiązania, które przyniosą realne korzyści mieszkańcom. Ciężko sprostać takim wymaganiom, jednak deweloperzy starają się jak mogą.

Jak deweloperzy zachęcaja do zakupu mieszkania?

Miejsce przyjazne zdrowiu

Dawno temu osoba, która kupowała mieszkanie, cieszyła się, że ma w nim łazienkę. Standardy się zmieniają. Teraz każda nieruchomość posiada nie tylko swoją toaletę, ale również filtry, które chronią przed smogiem, kurzem i owadami. Idealna propozycja mieszkaniowa dla alergików. Jak się na nią nie skusić?

Dodatkowe źródła pozyskiwania energii elektrycznej

To jest aktualnie bardzo modne rozwiązanie. Panele fotowoltaiczne to dość znana technologia, ale wciąż budzi wiele pozytywnych emocji. Deweloperzy wykorzystują zatem eko-trendy i chętnie umieszczają je na dachach budowli i w reklamach swoich inwestycji. To jednak jeszcze nic – teraz na niektórych osiedlach można również spotkać siłownie generujące prąd pod wpływem ćwiczących na nich mieszkańców.

Smart home

Luksus ma wiele imion, a jednym z nich jest „smart”. Systemy zamontowanie w mieszkaniu pozwalają na sterowanie domem przez specjalną aplikację na telefonie. Dają one ogromne możliwości m.in. zapalanie i gaszenie światła, podnoszenie i opuszczanie rolet, włączanie i wyłączanie klimatyzacji bądź ogrzewania, sterowanie monitoringiem, a nawet ochronę przed zalaniem. A to wszystko na odległość. Deweloperzy wiedzą, czego potrzebują ich klienci.

Nowoczesne osiedla

Kuszą również wszelkie nowoczesne rozwiązania na osiedlach, np. stacje do ładowania pojazdów elektrycznych dostępne dla mieszkańców. Dla niektórych klientów będzie to tylko dodatkowy atut, dla innych niezbędny element. Jedno jest pewne – deweloper będzie miał się czym pochwalić.

To, co przyciąga ludzi, to wszelkie dodatkowe udogodnienia. Fotowoltaika, dodatkowe parkingi, piwnice czy filtry chroniące mieszkanie przed smogiem – każda z tych rzeczy wpływa pozytywnie na odbiór inwestycji przez potencjalnych kupujących. Dobry deweloper natomiast wie, w jaki sposób pozyskać klientów i chętnie promuje swoje osiedle wraz ze wszystkimi udogodnieniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *