Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Capital Towers w Rzeszowie

0

Za kilkadziesiąt miesięcy krajobraz Rzeszowa wzbogaci wyjątkowa inwestycja Capital Towers, który składać się będzie z trzech budynków, w tym z imponującego wieżowca. Część lokali będzie pełniła funkcje mieszkalne, w pozostałych pomieszczeniach działać będą różne firmy. Dogodna lokalizacja i ciekawa koncepcja architektoniczna to największe atuty tego kompleksu. Za realizację inwestycji odpowiada przedsiębiorstwo budowlane MGroup Development.

O budowie Capital Towers budowie mówi się od dawna. Uaktualnione wizualizacje sprawiają, że mieszkańcy Rzeszowa nie mogą doczekać się najnowszej inwestycji nad Wisłokiem. Wykonawca zdecydował się ostatecznie na prostsze bryły i delikatniejsze kolory elewacji, by były bardziej uniwersalne. Ostatecznie w skład kompleksu Capital Towers wejdą dwa bloki oraz 25-metrowa wieża. Konstrukcja wszystkich obiektów będzie wykonana z żelbetonu. W projekcie przewidziano mnóstwo przeszkleń oraz płaskie dachy, pokryte membraną dachową.

materiały inwestora

Wieża w kompleksie Capital Towers będzie mieć najprawdopodobniej 25 pięter i zapewni aż 202 lokale mieszkalne o łącznym metrażu przekraczającym 13 tys. metrów kwadratowych. W tej części Polski będzie to najwyższy budynek wielorodzinny. Dwa mniejsze bloki liczyć będą siedem kondygnacji. Budynek B1 oferować będzie mieszkania o różnej powierzchni, w sumie powstanie ich 163. W budynku B2 zaplanowano mniej mieszkań, bo dokładnie 97, ale na parterze nieruchomości funkcjonować będą lokale handlowe.

W Capital Towers będzie można kupić luksusowe penthouse’y i mniejsze mieszkania, np. na wynajem. Zróżnicowany metraż od 27 do ponad 170 metrów kwadratowych zagwarantuje różne grupy klientów. Niektóre nieruchomości posiadać będą dostęp do przestronnych zewnętrznych tarasów, co znacząco podniesie prestiż lokali mieszkalnych. Zakończenie prac budowlanych przewidywane jest na przełomie 2020 i 2021 roku. Wkrótce ma się rozpocząć sprzedaż pierwszych nieruchomości. Spółka odpowiedzialna za realizację kompleksu Capital Towers spodziewa się dużego zainteresowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *